مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید سیب درختی در آذربایجان غربی

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب درختی در آذربایجان غربیمرکز فروش سیب درختی آذربایجان غربی

آیا از مصرف کنندگان و مشتریان انواع سیب درختی هستید؟ آیا با بهترین مرکز تولید آن در ایران آشنایی دارید؟ پس با مرکز تولید سیب درختی آذربایجان غربی همراه شوید.
سیب درختی میوه ای است که به صورت عمده و چشمگیر در نقاط مختلف دنیا تولید می شود. این میوه اساسآ محصول مناطق سردسیری است و در تعریف آن آمده که، میوه ای است گوشتی، در رنگ های سبز، زرد و سرخ، با گوشتی سفید، ترد و آبدار که مزه آن را از شیرین تا ترش متغییر کرده است.
این میوه ارزشمند حدود 7500 گونه مختلف دارد و در کشورهایی مثل چین، ایالات متحده آمریکا، ترکیه، ایران، هندوستان، شیلی، برزیل، لهستان و ایتالیا به صورت گسترده تولید می شود، و کشور چین قریب به نیمی از تولیدات جهانی را انجام می دهد، و سهم قابل توجهی از بازار جهانی سیب را در اختیار دارد.
ایران با تولید سه میلیون تن انواع سیب درختی رتبه چهارم دنیا را در اختیار دارد و سهم 4.3 درصدی از تولیدات جهانی این محصول را در اختیار دارد.
این میوه در مناطق مختلفی از ایران تولید می شود که استان های خراسان، تهران، البرز، آذربایجان غربی و شرقی، همدان، اصفهان و فارس مهمترین مناطق تولید این محصول در کشور می باشند. در بین این استان ها، آذربایجان غربی به عنوان بزرگترین تولید کننده سیب درختی ایران شناخته می شود.

سیب آذربایجان غربی

سیب درختی در آذربایجان غربی

استان آذربایجان غربی در شمال غرب ایران قرار گرفته است. این استان حدود 35700 کیلومتر مربع مساحت دارد و دارای آب و هوایی کوهستانی و معتدل می باشد.
وجود باران های متعدد فصلی، خاک مرغوب و شرایط جغرافیایی باعث شده که این استان در تولید محصولات کشاورزی متعدد پیشگام باشد و با تولید سالیانه یک میلیون تن انواع سیب درختی به عنوان قطب تولید این محصول در کشور شناخته شود.
تولید این میوه در تمامی شهرستان های این استان مرزی رواج دارد که مهم ترین شهرستان های تولید کننده آن ارومیه، سلماس، نقده، مهاباد و میاندوآب می باشند.
به دلیل شرایط آب و هوایی خاص این منطقه از کشو،ر محصولات کشاورزی آن از جمله سیب درختی از کیفیت بی نظیری برخوردار می باشد و به همین دلیل در سرتاسر کشور با برند آذربایجان ایران شناخته می شود.
سیب آذربایجان غربی

مرکز فروش سیب درختی آذربایجان غربی

این مرکز با هماهنگی تولیدکنندگان برتر استان آذربایجان غربی فعالیت دارد و آمادگی دارد تا محصولات این تولیدکنندگان که از کیفیت مناسب برخوردار می باشند را به گوشه و کنار کشور ارسال نماید.
شما عزیزان از هم اکنون می توانید با راه های ارتباطی درج شده در زیر متعلق به بازار سیب ایران تماس بگیرید و بهترین ارقام سیب درختی آذربایجان غربی را از تولیدکنندگان آن تهیه کنید.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید