مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع سیب درختی در استان کرمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

ارقام تولیدی سیب درختی در ایرانخرید سیب درختی در کرمان

اگر در استان و شهر کرمان سکونت دارید، اگر از مشتریان و فعالین حوزه سیب درختی هستید، اگر کیفیت و قیمت محصول برای شما مهم است، پس با مرکز خرید انواع سیب درختی در استان کرمان همراه شوید.
سیب درختی میوه ای است که در نقاط مختلف دنیا تولید می شود و هرساله تناژ بسیار بالایی از آن در گوشه و کنار دنیا مبادله می شود. بر طبق اعلام سازمان های بین المللی سالانه حدود 70 میلیون تن انواع سیب درختی در 7500 گونه مختلف در سرتاسر دنیا تولید می شود که نزدیک به 30 میلیون تن آن مربوط به کشور چین و مراکز تولید آن است. پس از چین کشورهای ایالات متحده آمریکا و ترکیه قرار دارند.
ایران با تولید سالیانه 3 میلیون تن انواع سیب درختی حدود 4.5 درصد از تولیدات جهانی را انجام می دهد و پس از کشورهای مذکور در رتبه چهارم دنیا قرا دارد.
سیب درختی در نقاط سردسیری ایران به صورت گسترده و تجاری تولید می شود که استان های سه گانه خراسان، آذربایجان های شرقی و غربی، تهران، البرز، مرکزی، مازندران، همدان، اصفهان و فارس از مهمترین مراکز تولید سیب درختی در ایران به شمار می روند.

خرید انواع سیب

ارقام تولیدی سیب درختی در ایران

همانطور که ذکر شد، سیب درختی بیش از 7500 گونه مختلف دارد که در گوشه و کنار دنیا تولید می شوند و ایران یکی از مهدهای تولید انواع سیب درختی در دنیاست.
این میوه در نقاط سردسیری ایران تولید می شود و در سه دسته کلی سبز، زرد و سرخ تقسیم بندی می شود. ارقامی مثل انواع سیب گلاب، سیب عباسی، علی موری، لبنانی، سبز ارومیه، اردبیل، اهریاشکی، گالا، تابستانه اهر، شیخ احمد، شیشه ای، نوری، خورسیجان، سرخ رضاییه، سلطانی، انگلیسی، اوغاز، قندک، حاجی، زنور، نارسیس، اخلمند و مربایی مشهد مهمترین انواع سیب درختی ایرانی هستند.
خرید انواع سیب

خرید سیب درختی در کرمان

استان کرمان یکی از استان های گرمسیری کشور است که تولید انبوه محصولات کشاورزی در آن رواج دارد. این استان یکی از مهدهای تولید سیب درختی است ولی میزان تولید و ارقام آن در این استان محدود است و به همین دلیل تولیدات آن جوابگوی نیاز استان نیست و به همین دلیل انواع سیب درختی نقاط مختلف کشور در بازارهای این استان به فروش می رسد.
اگر شما عزیزان در این استان سکونت و فعالیت دارید، از این پس می توانید انواع سیب درختی نقاط مختلف کشور را با قیمت عالی و کیفیت تضمینی، بدون مراجعه حضوری خریداری کنید. برای این منظور کافیست با راه های ارتباطی درج شده در زیر متعلق به نمایندگی بازار سیب ایران در استان کرمان تماس بگیرید.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید