مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مسقیم انواع سیب درختی آذربایجان غربی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید سیب درختی در آذربایجان غربیخرید مستقیم سیب آذریایجان غربی

اگر از مشتریان خرده یا عمده سیب درختی می باشید، اگر در اندیشه خرید انواع سیب درختی می باشید، اگر کیفیت، قیمت و شیوه های خرید برایتان مهم است، پس با مرکز خرید مستقیم سیب درختی آذربایجان غربی همراه شوید.
سیب درختی یکی از میوه های شاخصی می باشد که بشر از قرن ها قبل با آن و انواعش، آشنایی داشته و به دلایل مختلف به تولید آن مشغول شده است. امروزه نیز پس از گذشت قرن ها، تولید این میوه گسترده تر از گذشته و با اهداف تجاری در سرتاسر دنیا رواج دارد. و آمارهای بین المللی نشان داده که این میوه سالانه و به طور میانگین به میزان حدود 70 میلیون تن در سرتاسر دنیا تولید می شود و کشورهایی نظیر چین، ایالات متحده آمریکا، ترکیه، ایران و هندوستان به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان جهانی سیب درختی شناخته می شوند.
ایران نیز با تولید سالیانه سه میلیون تن انواع سیب درختی، حدود 4.3 الی 4.5 درصد از تولیدات دنیا را انجام داده و چهارمین کشور بزرگ تولید کننده سیب درختی در دنیا شناخته می شود. تولید سیب در نقاط مختلفی از ایران رواج دارد که استان های آذربایجان‌ غربی و شرقی، استان های سه گانه خراسان، تهران، البرز، اصفهان و فارس به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان ایرانی آن شناخته می شود.

سیب آذربایجان غربی

تولید سیب درختی در آذربایجان غربی

استان آذربایجان غربی در شمال غرب ایران و در همسایگی کشور ترکیه قرار دارد.این استان در زمستان ها آب و هوایی سرد و بارانی، و در تابستان ها هوایی معتدل و خشک دارد. به همین دلیل تولید انواع محصولات کشاورزی در آن رواج دارد که در این بین، محصولات سردسیری همچون سیب درختی از شهرت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
سالیانه به طور میانگین حدود یک میلیون و دویست هزار تن انواع سیب درختی از باغات این استان برداشت می شود که، این میزان چیزی بیش از یک سوم تولیدات ایران و 1.7 در صد از تولیدات جهانی را شامل می شود.
شهرهای ارومیه، سلماس، مهاباد، اشنویه، نقده و میاندوآب، از بزرگترین تولیدکنندگان سیب درختی این استان می باشند، و محصولات آنها به صادرات بین المللی می رسد.
سیب آذربایجان غربی

خرید مستقیم سیب آذریایجان غربی

برای اولین بار در کشور و طی همکاری هایی مابین تولیدکنندگان سیب آذربایجان غربی و بازار سیب ایران، تدابیری اتخاذ شده تا تمامی هموطنان بتوانند در شهر خود و به صورت مستقیم انواع سیب درختی این منطقه را خریداری کنند.
اگر شما دوست عزیز از خریداران خرده و عمده انواع سیب درختی مرغوب می باشید، از هم اکنون از سرتاسر کشور می توانید، این میوه ارزشمند را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید، برای این منظور راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شماست.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید