خانه / سیب ارگانیک / سیب درختی ارگانیک و خواص آن

سیب درختی ارگانیک و خواص آن

اگر به سلامتی خود اهمیت می دهد، اگر از مصرف کنندگان انواع محصولات ارگانیک می باشید، اگر تمایل دارید تا سیب درختی ارگانیک و خواص آن را بشناسید، با ادامه مطلب ما همراه شوید.
ما در دنیایی زندگی می کنیم که انواع محصولات غذایی مورد نیاز انسان، به صورت غیر طبیعی و با بهره گیری از مواد کمکی مختلف مثل کودهای شیمیایی تولید می شوند. این مساله باعث شده که راندمان و حجم تولید بالا رود و یکسری ظاهر پوشالی در محصولات ایجاد شود، و برای مشتریانی که به ظاهر محصولات اهمیت می دهند دلچسب باشد. این چنین محصولاتی را، محصولات غیر ارگانیک می نامند.
در مقابل محصولات غیر ارگانیک، محصولات ارگانیک قرار دارند. محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که، با سالم ترین و طبیعی ترین شیوه های تولید به وجود می آیند و به همین دلیل دارای ارزش غذایی واقعی و مناسب می باشند.
محصولات ارگانیک زیر شاخه های مختلفی دارند که یکی از وسیع ترین و قدیمی ترین آنها، محصولات کشاورزی می باشند. اساس تولید محصولات کشاورزی بر شیوه های ارگانیک بوده و در چند دهه اخیر به دلیل افزایش جمعیت سعی شده که از مواد کمکی برای تولید محصولات کشاورزی و تامین بازار استفاده شود. این مساله بر کیفیت و خواص محصولات کشاورزی صدمه زده و در مواردی باعث شده که مصرف آنها زیان بار هم باشد.
یکی از محصولات کشاورزی که در دهه های اخیر به شدت و به صورت گسترده به صورت غیر ارگانیک تولید می شود سیب درختی است و به همین دلیل ما در بازار سیب ایران توانسته ایم برای مقابله با این امر، به تولید سیب درختی ارگانیک بپردازیم.

سیب درختی ارگانیک

انواع سیب درختی ارگانیک

سیب درختی ارگانیک محصولی است که در تولید آن از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود، و از زمان کاشت نهال تا تولید میوه از مواد کمکی و کودهای طبیعی استفاده شده است. به طبع این میوه دارای ظاهری شیک، کیفیت و ارزش غذایی بالایی است و تمامی ویتامین ها به شکل کامل در آن وجود دارند.
تولید سیب درختی ارگانیک در مقابل سیب درختی غیر ارگانیک بسیار سخت تر است و به همین دلیل میزان کمتری از تولیدکنندگان به تولید این میوه تمایل دارند و به سختی می توان در بازار معمول آن را تهیه کرد.
سیب درختی ارگانیک خواص بسیاری دارد و برای درمان و جلوگیری از بیماری های سیستم گوارش، تنفسی، قلبی و عروقی، بینایی، عصبی مفید است.
سیب درختی ارگانیک

مرکز عرضه سیب درختی ارگانیک

از آنجایی که بازار مشتاق برای سیب درختی ارگانیک بالا بوده، و میزان عرضه آن کم است، به همین منظور و برای رفع این معضل ما در بازار سیب ایران توانسته ایم تا جهت دسترسی تمامی هموطنان به انواع آن، مرکز عرضه سیب ارگانیک راه اندازی کنیم.
اگر شما دوست عزیز از مشتریان خرده و عمده انواع سیب درختی ارگانیک، با قیمت و کیفیت مناسب هستید، از هم اکنون می توانید با راه های ارتباطی درج شده در زیر متعلق به مرکز عرضه سیب ارگانیک ایرانی تماس بگیرید.
منبع: فروشگاه سیب ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com
کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک