مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب درختی زرد صادراتی | فروش عمده سیب اشنویه

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید سیب در آذربایجان غربیانواع بسته بندی سیب درختیصادرات سیب درختی زرد
سیب درختی زرد صادراتی

سیب درختی زرد صادراتی اشنویه همیشه خواهان زیادی را به خود داشته و در سال جاری نیز بالاترین میزان فروش عمده آن به کشور های مختلف را داشته است.

چنانچه از کیفیت سیب های این منطقه بی اطلاع هستید، کافی است تا با ما و مطالب ما در این سایت همراه باشید.

اشنویه از بهترین مناطق تولید سیب درختی در استان آذربایجان غربی است که بعد از ارومیه، بالاترین حجم برداشت از باغات را داشته است.

تولید سیب در آذربایجان غربی

کسانی که در حوزه خرید و فروش سیب درختی در سطح کشور فعالیت دارند، می دانند که گرید های مختلفی از سیب درختی زرد صادراتی و همینطور قرمز، در مناطق مختلفی از شهر های استان آذربایجان غربی تولید و برداشت می شود.

استان آذربایجان غربی به دلیل قرار گرفتن در منطقه بکر کوهستانی، همواره بهترین سیب ها را برای صادرات عرضه داشته است که مهم ترین شهر های سیب خیز در این استان

  • ارومیه
  • اشنویه
  • مهاباد
  • پیرانشهر
  • سلماس
  • سردشت

هستند.

انواع بسته بندی سیب درختی

اگر سردخانه های موجود در استان آذربایجان غربی را بررسی کنید، اغلب بسته بندی های سیب درختی زرد صادراتی و قرمز در سبد های پلاستیکی ۱۰ کیلویی هستند که متاسفانه با همین نوع بسته بندی هم برای صادرات ارسال می شود.

اما مواردی هم بوده است که صادرکنندگان محترم نوع بسته بندی خود را از سبدی به کارتنی تبدیل کرده و به صورت کالیبر بندی شده در اختیار خریداران خارجی خود قرار داده اند.

طبیعتا هر چقدر نوع بسته بندی شکیل تر و تمیز تر باشد، قیمت فروش سیب درختی در آن کشور ها هم بالاتر می رود و بالطبع خواهان زیادی نیز به خود می بیند.

صادرات سیب درختی زرد

سیب درختی زرد صادراتی به نسبت سیب قرمز ممکن است حجم تولید و فروش آن برای صادرات کمتر باشد ولی همواره قیمت فروش آن در سطح بازار داخلی و سردخانه ها بالاتر از سیب درختی قرمز بوده است.

بیشترین درخواستی که برای خرید سیب درختی زرد از بازار های خارجی بوده است، مربوط به کشور های حوزه خلیج فارس و کشور های CIS بوده است.

سیب زرد به دلیل ظریف بودن پوست آن، ممکن است ماندگاری بالاتری نداشته باشد، ولی همیشه دارای طعم منحصر به فردی بوده است که شهروندان ایرانی خواهان اصلی این سیب هستند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید