مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب درختی زرد | قیمت روز سیب صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین نوع سیب درختی را بشناسیدانواع سیب درختی زرد و قرمزقیمت روز سیب صادراتی
سیب درختی زرد صادراتی

سیب درختی زرد و قرمز از بهترین میوه های صادراتی ایران بشمار می آیند. به طوری که به بازارهای مختلف جهانی عرضه شده و قیمت روز آنها نیز در مقایسه با دیگر کشورها اعلام می شود.

بهترین نوع سیب درختی را بشناسید

پایتخت سیب ایران شهرستان زنزمی باشد.که طعمی لذیذ و آب داربودن و پوشش چرب و رنگ قرمزی که دارد از ویژگی های این میوه می باشد. زنوز روستایی در شهرستان مرند است گونه ی این گیاه در این منطقه،زیباییش را بیشتر کرده است.

بیش از چهل نوع سیب در این منطقه تولید می شودبه طوریکه بیشترمردم ایران این منطقه را با این میوه میشناسند. نماد منطقه زنوز سیب آن می باشد که جاذبه های گردشگری این منطقه را افزایش داده است از جمله سیب های این منطقه عبارتند از:

  • قابالا
  • سلطانی
  • بالجه ای
  • اسدکوهی
  • شیشه ایی
  • مشکی
  • لبنانی سفید
  • لبنانی قرمز

معروفترین سیب زنوز،پاییزه آلماسی باشد. هرساله درفصل برداشت این محصول باعث میشود توجه تاجران زیادی به این منطقه جلب شود و بر ارزش اقتصادی این منطقه افزوده شود و محصولات با کیفیتی به کشور های دیگر صادر گردد.

انواع سیب درختی زرد و قرمز

بیش از ۱۲۰هزارتن سیب هرساله از باغات اشنویه برداشت می شود. و به بازارهای خارجی صادر می گردد. در اشنویه به دلیل داشتن آب و هوای مناسب انواع سیب درختی، زرد، سفید، سرخ و سبز کاشت می شود.

در سراسر جهان سیب قرمز از طرفداران زیادی برخوردار است. و بسیاری از تاجران در فصل برداشت به دنبال خرید آن هستند. اشنویه به دلیل داشتن باغات بسیار سیب، هرساله نیاز بازارهای داخلی و خارجی را فراهم می آورد.

اشنویه با سیب آن شناخته شده است. شرایط آب و هوایی مناسب اشنویه آن را به قطب تولید سیب تبدیل کرده است. سیب با کیفیت و مرغوب باغات اشنویه به کشورهای مختلف جهان صادر می گردد.   

قیمت روز سیب صادراتی

سیب قرمز از جمله میوه هایی است که صادرات آن پر درآمد می باشد.  یکی از میوه هایی است که مصرف کنندگان زیادی دارد.  سیب قرمز ایرانی به دلیل داشتن کیفیت و محبوبیتی که در بین مصرف کنندگان دارد سرشار از خواص هم می باشد.

یکی از شرکت هایی که در زمینه عرضه این محصول، فعالیت دارد شرکت ویتاراد می باشد. که سیب درختی قرمز را از باغات کشور خریداری می کند و به صورت مستقیم و بی واسطه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با مراجعه و تماس به سایت ویتاراد می توانید انواع محصولات ایرانی را با بهترین کیفیت خریداری نمایید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید