مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب زرد ارومیه | صادرات سیب درختی به اوکراین

آنچه در این مقاله میخوانید...

برداشت سیب درختی از ارومیه چقدر است؟انواع سیب زرد ارومیهصادرات سیب درختی به اوکراین
قیمت سیب درختی

سیب زرد ارومیه با بسته بندی مخصوص به کشورهایی مانند اوکراین، روسیه و قزاقستان صادرات می شود. این میوه استانداردهای مد نظر جهانی را داشته و با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می گیرد.

سیب زرد ارومیه

میوه در مناطق مختلف ایران کشت می شود. به این ترتیب که بهترین نوع آنها با توجه به شرایط اقلیمی مد نظر قرار گرفته شده و کشت می شود. در این میان برخی از میوه ها را می توان دید که با دقت بیشتر تولید شده و توجه به آنها از نظر کیفیت و مرغوبیت بیشتر است.

سیب درختی از جمله میوه هایی ست که توجه به تولید آن در ایران زیاد است. به همین دلیل سالهای زیادی در خصوص تولید آن تلاش شده و حجم قابل توجهی از آن برداشت و راهی بازار خواهد شد. ارومیه را می توان از تولید کننده های بزرگ سیب درختی در ایران دانست.

سیب زرد ارومیه

برداشت سیب درختی از ارومیه چقدر است؟

بسیاری از افراد آذربایجان غربی را قطب سیب درختی می دانند. زیرا سالانه حجم زیادی از این محصول از سطح باغات میوه آن برداشت می شود. با توجه به اینکه بیشترین باغات سیب درختی این استان مربوط به ارومیه است، حجم برداشت سالانه آن مهم بوده و بر روی آن برنامه ریزی می شود.

ارومیه سالانه میشه از 500 هزار تن سیب درختی تولید کرده که این رقم حدود 50% برداشت کل استان آذربایجان غربی است. لذا توجه ویژه ای در خصوص فروش سیب درختی ارومیه در بازار داخلی و صادرات آن شده است. در حال حاضر سیب ارومیه به کشورهای مختلف دنیا عرضه شده که به خوبی از این میوه استقبال کرده و ان را خریداری خواهند کرد.

سیب زرد ارومیه

انواع سیب زرد ارومیه

یکی از بهترین گونه ای سیب ارومیه که در بازار عرضه می شود، نوع زرد است. طعم مطلوب و کیفیت عالی سیب زرد ارومیه در داخل و خارج از کشور آن را با فروش بالا همراه کرده است. از این رو پس از برداشت به درستی سورت شده و با بسته بندی های مخصوص عرضه می شوند.

شرکت ویتاراد نیز در خصوص فروش داخلی و صادرات سیب زرد و قرمز ارومیه سرمایه گذاری کرده است. به این ترتیب در بازارهای مختلف دنیا فعالیت نموده و بهترین نوع این میوه را با قیمت روز عرضه می دارد.

سیب زرد ارومیه

 

صادرات سیب درختی به اوکراین

سیب درختی از ایران به کشورهای مختلف دنیا صادرات می شود. در این میان کشورهای cis از جمله مهمترین بازارهای هدف هستند. به این ترتیب سرمایه گذاری ویژه ای بر روی این بازار شده و می توان شاهد فروش بسیار خوب از سیب درختی ایران در انها بود.

اوکراین، روسیه و قزاقستان از مهمترین بازارها برای صادرات انواع سیب بشمار می آیند. در این بازارها شرکت های تخصصی فعالیت نموده و مشتریان خود را ان طور که باید تامین نیاز خواهند کرد. در نتیجه بهترین نوع سیب درختی با هدف فروش در این بازارها عرضه شده و شرکت های تخصصی آنها را ارائه می دهند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید