مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سیب صادراتی ارومیه | فروش عمده سیب درختی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

میزان برداشت سالانه سیب درختیبهترین نوع سیب صادراتی ارومیهفروش سیب درختی درجه یک
سیب قرمز استخوانی

سیب صادراتی ارومیه از نوع درجه یک و باکیفیت انتخاب شده و به کشورهای مختلف دنیا عرضه می شود. فروش عمده این تولیدات با قیمت روز انجام شده و مشتریان زیادی آنها را می پسندند.

میزان برداشت سالانه سیب درختی

سیب یکی از محصولات پرفروش کشور ما می باشد که هر ساله از طریق کشور ایران به بازارهای خارجی صادر می گردد. میزان برداشت سالانه سیب درختی با کیفیت بستگی به شرایط آب و هوایی آن منطقه دارد که اگر شرایط آب و هوایی مناطقی که میشود مناسب باشد بهترین سیب درختی با کیفیت با میزان انبوه برداشت می گردد.

دماوند یکی از شهرهای تولیدکننده سیب با کیفیت و مرغوب می باشد که هر ساله بیش از ۲۲۰ هزار تن سیب از باغات دماوند برداشت و به بازارهای خارجی صادر  می گردد. دماوند به علت تولید سیب با کیفیت و مرغوب رتبه اول تولید سیب را در کشور به خود اختصاص داده است.

دومین استانی که رتبه دوم برداشت سیب را به خود اختصاص داده، آذربایجان غربی می‌باشد که هر سال ارقام مختلفی سیب مانند سیب گلاب سیب سبز سیب زرد سیب مشکی و سیب ساری آلما، سیب قزل آلما از باغات این منطقه  برداشت می شود.

بنابراین صادرات سیب با کیفیت و مرغوب ایران هر ساله در فصل برداشت به بازارهای خارجی آغاز می گردد و با شروع برداشت سیب مرغوب ایرانی شرکتهای بازرگانی زیادی شروع به فعالیت می‌کنند و در این زمینه درآمد بالایی را به دست می‌آورند.

بهترین نوع سیب صادراتی ارومیه

ارومیه به علت داشتن سیب مرغوب و با کیفیت به عنوان یکی از شهرهای مهم تولید سیب در کشور محسوب می شود بهترین نوع سیب در ارومیه سیب قرمز می باشد که پس از اینکه درجه بندی شد روانه بازار می گردد و بر اساس کیفیت قیمت‌گذاری می‌شود.

ارومیه با عنوان شهر سیب در کشور شناخته شده است. که هر ساله بهترین نوع سیب درجه ۱ با کیفیت از این شهر به کشورهای خارجی صادر می گردد. هر ساله سیب و با کیفیت و مرغوب تولید شده در ارومیه به کشورهای افغانستان پاکستان عراق و روسیه ساده می گردد.

وجود باغات فراوان سیب در ارومیه باعث رونق کسب و کار کشاورزان در این منطقه شده زیرا هر ساله در فصل برداشت توجه بسیاری از شرکت‌های تجاری به این استان جلب می‌شود و باعث می‌شود که درآمد حاصل از فروش سیب با کیفیت برا آنان افزایش یابد.

فروش سیب درختی درجه یک

با فصل برداشت سیب در باغات کشور به فعالیت بسیاری از شرکت‌های تجاری آغاز می گردد که این خود عاملی است که بر قیمت سیب  اثر می گذارد اگرچه قیمت ‌سیب بر اساس کیفیت آن گذارده می‌شود. اما فعالیت شرکت‌های تجاری نیز در این زمینه موثر است. یکی از شرکت‌های تجاری در زمینه خرید و فروش صادرات سیب مرغوب ایرانی شرکت ویتاراد می باشد که با تخصصی که در این زمینه دارد می تواند بهترین راهنما برای خرید بهترین سیب باکیفیت از باغات کشور باشد. شرکت ویتاراد این امتیاز را برای مشتریان خود فراهم کرده که با مراجعه به سایت آن از انواع محصولاتی که اینک شرکت ارائه می‌دهد دیدن نمایند و نسبت به خرید آن اقدام کنند

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید