مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع سیب خارجی جاناتان اهر

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب قرمز جاناتانصادرات سیب قرمز جاناتان

چرا کارشناسان معتقدند که صادرات انواع سیب خارجی جاناتان از اهر میتواند گزینه سودآور و مناسبی باشد؟ این نوع سیب با دارا بودن کدام ویژگی ها خود را در میان محصولات صادراتی جای داده است؟
سیب های مختلفی در گوشه و کنار دنیا پرورش پیدا میکنند و به بخش هایی که تولید کننده سیب نیستند فرستاده میشوند. ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی انواع سیب در بازار صادراتی جایگاه وبی دارد. این جایگاه به خصوص در مورد شهرهای شمال غربی کشور مثل اهر بیشتر مشهود میباشد.

سیب قرمز جاناتان

سیب جاناتان اگر چه مربوط به آمریکا است اما امروزه همه مردم دنیا آن را مشناسند. شاید اولین چیزی که در مورد این سیب توجه را به خود جلب میکند، رنگ قرمز براق و تیره آن میباشد که با دیگر سیب ها اندگی متفاوت است. همچنین این پوشش براق و چرمی شکل میتواند ضامن ماندگاری بالای سیب های جاناتان باشد.

صادرات سیب قرمز جاناتان

یکی از ویژگی هایی که باعث شده است سیب جاناتان به عنوان نوعی سیب صادراتی مطرح گردد، بزرگی اندازه اش می باشد. اگرچه سیب جاناتان به علت قرمز بودن به خودی خود یک نوع میوه صادراتی محسوب میشود اما نباید اهیمت اندازه و ابعاد را از نظر دور داشت. این امر باعث میشود این نوع سیب توان رقابتی بالایی داشته باشد و بتواند در کنار سیب هایی همچون سیب سرخ گالا و سیب قرمز خودنمایی بکند.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید