مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین سیب ممتاز رویال گالا

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب سرخ گالاصادرات سیب گالا به عراق

چرا کشورهایی مثل عراق خواهان صادرات بهترین سیب ممتاز رویال گالا از ایران هستند؟ واردات این نوع سیب از کشوری مثل ایران چه سودی برای این کشورها در بر خواهد داشت؟
ایران یکی از کشورهایی است که از دیرباز در کشاورزی و باغداری دستی داشته است. این کشور را میتوان به نوعی صادر کننده اصلی بسیاری از محصولات و به خصوص میوه ها قلمداد کرد. در این میان سیب به عنوان یک میوه صادراتی اعلا از جایگاه خاص خود برخوردار است.

سیب سرخ گالا

سیب سرخ گالا یکی از سیب هایی است که به لحاظ چند جنبه میتوان آن را میوه خوشمزه و پر طرفداری محسوب کرد. یکی از این جنبه ها این است که میوه سیب قرمر گالا دیر فاسد میشود. در حقیقت این نوع سیب مجلسی را میتوان برای مدت طولانی تری نسبت به سایر سیب ها در یخچال نگهداری نمود.

صادرات سیب گالا به عراق

عراق یکی از کشورهای همسایه ایران است که بعد از براندازی رژیم بعثی در این کشور مراودات تجاری خود را با ایران از سر گرفته است. از آنجایی که این کشور در همسایگی ایران قرار دارد و بعد مسافت چندانی با کشور ما ندارد، همچنین به علت راه های ارتباطی آسان و کوتاه، میتوان سیب رویال گالا را به راحتی به این کشور صادر کرد. همه این مزایای مد نظر خود کشور مقصد نیز میباشد و عراقی ها نیز همواره تمایل خود را برای خرید از ایران نشان داده اند.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید