مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب درختی به کنیا

آنچه در این مقاله میخوانید...

هزینه های حمل و نقل برای سیبسورت بندی سیب قرمز بعد از برداشتقیمت سیب صادراتی برای مومباسا
صادرات سیب درختی

صادرات سیب درختی به کنیا بالغ بر ۱۵۰۰ تن در سال ۲۰۲۰ بود که با افزایش برداشت این محصول و بالا رفتن تقاضا از بازار این کشور، می تواند حجم مبادله ما را در ال جاری افزایش دهد.

کنیا از جمله بازار های خوب برای صادرات انواع محصولات کشاورزی به حساب می آید که عمده فروش ما برای این کشور، سیب درختی، کیوی بوده است که در بسته بندی هایی که با استاندارد این کشور مطابقت داشته باشد، انجام می پذیرد.

اگر به دنبال تجارت میوه با این کشور خصوصا سیب درختی دارید، توجه داشته باشید که شهروندان این کشور خواهان خرید سیب درختی قرمز هستند و همانند بازار هند، عمده تجارت آنها از نوع سیب قرمز است.

صادرات سیب درختی

صادرات سیب درختی

هزینه های حمل و نقل برای سیب

برای هر شخصی که به عنوان خریدار سیب درختی است، بسیار حائز اهمیت است که هزینه های جانبی آن پایین باشد تا قیمت تمام شده آن بالاتر نباشد.

هزینه های حمل و نقل از جمله هزینه های اصلی برای صادرات سیب می تواند باشد که اغلب خریداران سعی بر این دارند تا سیب درختی قرمز را با قیمت رقابتی خریزاری کنند.

هزینه های حمل و نقل در ایران نسبت به نوسانات دلار و کمبود کشتی های خارجی همواره کمی بالاتر بوده است ولی صادرکنندگان ما با وجود این هزینه ها، سی درختی و سایر محصولات خود را با قیمت کاملا رقابتی در اختیار خریداران خارجی قرار داده اند و تا الان بالغ بر ۳ میلیون تن از این سیب ها به بازار های مختلف خارجی صادرات شده است.

صادرات سیب درختی به کنیا بیشتر از مناطق عمده چون:

 • ارومیه
 • میانه
 • پیرانشهر
 • سمیرم
 • سپیدان
 • دماوند
 • اشنویه
 • مراغه

انجام می پذیرد که با توجه به مسافت طولانی که بین بنادر ایران و بنادر آفریقا وجود دارد، طبیعتا سیب هایی انتخاب می شوند که دارای سطح ماندگاری و کیفیت بالایی داشته باشند.

صادراتی سیب درختی

صادرات سیب درختی

سورت بندی سیب قرمز بعد از برداشت

در ایران، زمانی که باغداران اقدام به چیدن سیب های خود می کنند، آنها را در سبد های پلاستیکی با سلیقه خود بسته بندی می کنند. نوع سورت باغداران در زمان برداشت به صورتی است که ردیف های پایین حداقل ۱۰۰ گرمی و ردیف های بالا سایز متوسط به بالا هستند.

اما زمانی که قرار هست است سیب ها سورت و بسته بندی صادراتی شوند، آنها را با استفاده از دستگاه های مکانیزه سورت و جدا سازی می کنند و نسبت به بازار های هدف و استانداردهای آن کشور، در بسته بندی های شکیل و مجزا قرار می دهند.

سیب قرمز که بیشترین میزان فروش را برای صادرات داشته است، مطابق تصاویر زیر، نمونه بسته بندی انجام شده است که شما خریداران محترم نسبت به سفارش و خرید این سیب ها می توانید اقدام کنید.

صادرات سیب درختی به کنیا بیشتر از واریته سیب قرمز بوده است که غالبا از نوع بسته بندی سبدی ۱۰ کیلویی است که در سال جاری نیز با همین نوع پکینگ در خدمت خریداران محترم خواهیم بود.

صادرات سیب درختی

قیمت سیب صادراتی برای مومباسا

مومباسا یکی از بنادر مهم کشور کنیا است که حجم زیادی از محموله های صادراتی از طریق این بندر وارد بازار داخلی کنیا می شود. سیب درختی ایران هم یکی از این محصولات بوده است که شرکت بازرگانی ویتاراد از بندر عباس، مرغوب ترین نوع از این میوه را از طریق بندر مومباسا به بازار این کشور صادرات می کند.

صادرات سیب درختی به کنیا از اواخر ماه مهر انجام می شود و تا اردیبهشت سال آینده نیز ادامه پیدا می کند. سیب هایی که ما برای کنیا صادرات می کنیم، برداشت شده از باغات

 • ارومیه
 • اشنویه
 • سمیرم
 • مراغه

بوده است که در گریدهای مختلف بسته بندی و صادرات شده اند.

قیمت فروش سیب قرمز برای بازار کنیا در سطح سردخانه های ایران، متفاوت است، چون همانطور که گفتیم سطح کیفی و منطقه برداشت در نواحی هر کدام از این شهر ها تاثیر در قیمت دارد.

صادرات سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید