مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب سبز ترش جنگلی تبریز

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب سبز ترشصادرات سیب سبز ترش

چرا صادرات سیب سبز ترش جنگلی تبریز را میتوان گزینه ای درآمد زا محسوب کرد؟ آیا این نوع سیب ترش را میتوان به عنوان یک نوع سیب صادراتی مناسب در نظر گرفت؟
سیب های سبز از دسته سیب هایی هستند که در قدیم الایام خوردن آنها در ایران مرسوم نبوده است. این نوع سیب ها را باید از سیب هایی دانست که از ایالات متحده آمریکا و اروپا به سایر نقاط دنیا راه یافته اند و با توجه به تفاوت هایی که با انواع سیب های سرخ و زرد دارند، در آسیا و دیگر نقاط دنیا نیز طرفداران زیادی پیدا کردند.

سیب سبز ترش

سیب سبز ترش را در آمریکا به نام سیب گرانی اسمیت میشناسند اما در ایران به نام سیب سبز یا سیب ترش شهرت دارد. این سیب شاید نتوان همه سلیقه ها را پوشش دهد اما بسیاری از مردم طعم ترش آن را بسیار دوست دارند و می پسندند. سیب ترش را با سفتی خاصی که دارد نیز میتوان به دیگران معرفی کرد. نکته قابل توجه در مودر این سیب این است که پوستش به نوعی پیوستگی خاص با گوشت دارد و میتوان به راحتی آن را گاز زد.

صادرات سیب سبز ترش

ایران به این دلیل که شرایط مناسبی برای پرورش سیب دارد، سیب سبز را نیز به زیر کشت برده است. این عامل سبب شده است بتوانیم این سیب را به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم. از آنجایی که کشورهای آسیایی به ما نزدیک تر هستند، هزینه حمل بار برای آنها کمتر تمام میشود و اگر محصول سیب سبز را از ما بخرند، برای آنها صرفه اقتصادی بهتری وجود دارد. در این شرایط میتوانیم بر روی صادرات این محصول تمرکز خوبی داشته باشیم.

منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید