مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده سیب قرمز سمیرم

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات عمده سیبسیب قرمز سمیرم:صادرات عمده سیب با قیمت رقابتی:صادرات سیب درختی به روسیهصادرات سیب به ترکیهصادر کننده انواع سیب به هندوستان
سیب قرمز درختی

صادرات عمده سیب قرمز سمیرم اصفهان، به خاطر بی نظیر بودن کیفیت و مرغوبیت آن، همواره در سطح و میزان بالایی در نوع خود، دنبال می شود.
سیب قرمز سمیرم به عنوان یک محصول باغی با اصالت ایرانی جهت صادرات که همواره از آن به خوبی و نیکی یاد می گردد، در بازار های مختلف جهانی عرضه می شود. این میوه تولید داخل، نه تنها سهم عمده ای از بازار داخل را به خود اختصاص داده است بلکه تا حد زیادی گستره صادرات کشور را در زمینه صادرات میوه، از آن خود ساخته است.

صادرات عمده سیب

سیب قرمز سمیرم:

سیب سمیرم در انواع مختلفی از جمله سیب قرمز تولید و در بازار ها عرضه می گردد. توزیع کنندگان این میوه با تقاضا های بسیاری برای آن رو به رو هستند که این حاکی از کیفیت برتر آن است که بی نظیر و مثال و زدنی است.

سیب قرمز این منطقه به دلیل کوهپایه ای بودن بسیار سفت و کیفیت بالایی دارند. ماندگاری بالای سیب های این منطقه سبب شده تا هر سال بعد از برداشت آن، بیش از ۶ ماه در سردخانه نگهداری شود.

قیمت انواع سیب

صادرات عمده سیب با قیمت رقابتی:

همانطور که می دانید برای صادرات عمده سیب درختی، نیازمند ارائه قیمت رقابتی می باشد. بیشترین میزان سیب های برداشت شده در ایران از نوع سیب های رد و گلدن دلیشز می باشد که اغلب در مناطق مختلف کشور برداشت می شود.

مناطق عمده سیب قرمز و زرد لبنانی در ایران، شهرهای

 • ارومیه
 • اشنویه
 • مهاباد
 • سلماس
 • میانه
 • مراغه
 • اهر
 • سمیرم
 • پادنا
 • دماوند
 • بجنورد
 • شیراز

هستند.

[aparat id=’d1XGR’]

صادرات سیب درختی به روسیه

همانطور که می دانید در حال حاضر صادرات انواع سیب به کشورهای مختلف صورت می گیرد. این مسئله بدان معناست که کیفیت محصولات ایرانی بالا بوده و می توان نهایت استفاده را از آنها برد.

با توجه به اینکه سیب درختی ایران از نوع گرید یک انتخاب شده و به بازارهای مختلف ارائه می شود، در حال حاضر تقاضا برای خرید آن زیاد است. به همین دلیل می توان شاهد فعالیت بهتر شرکتهای صادر کننده بود.

صادرات سیب درختی به روسیه از موضوعاتی ست که بسیاری از شرکتهای صادر کننده آن را مد نظر دارند. در این صورت انواع محصولات خود را به صورت مستقیم ارائه داده و باکیفیت ترین ها را با بسته بندی های بهداشتی ارائه می دهند.

قیمت صادرات سیب درختی

صادرات سیب به ترکیه

ترکیه نیز از کشورهای خوب در زمینه خرید انواع سیب درختی است. به این ترتیب توجه به بازار این کشور نیز مهم است. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت های ترکیه به صورت مستقیم انواع سیب زرد و قرمز را از ایرانی ها خریداری نموده و مشتریان خود را تامین می کنند.

صادرات سیب به ترکیه به صورت مستقیم انجام شده و حاشیه سود خوبی را برای شرکت های ایرانی دارد. به همین دلیل انواع سیب با درجه کیفیت مشخص به این کشور نیز عرضه شده و در اختیار مشتریان مختلف قرار می گیرد.

فروش سیب درختی صادراتی

صادر کننده انواع سیب به هندوستان

هندوستان نیز از کشورهایی ست که می توان بر روی بازار آن سرمایه گذاری وِیژه ای داشت. چرا که جمعیت زیادی داشته و مسلما از محصولات مختلف تقاضای زیادی دارد.

سیب ایران توسط شرکت های صادر کننده بزرگ به بازار هندوستان عرضه می شود. از این رو مصرف کننده های این کشور به دلیل اعتماد به کیفیت و مرغوبیت سیب ایرانی بهترین نوع آنها را تهیه نموه و مورد استفاده قرار می دهند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]گروه شرکت های ویتاراد که به صورت تخصصی بر روی صادرات انواع سیب فعالیت دارد، محصولات خوب خود را در اختیار خریداران هندوستان قرار داده و نیازشان را به صورت مستقیم تامین خواهد کرد.[/box]

 

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات عمده سیب قرمز سمیرم”

Call Now Buttonتماس بگیرید