مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان سیب درختی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین مناطق تولید سیب درختیزمان برداشت سیب زرد و قرمزهند بازار بزرگ سیب درختی ایران
قیمت سیب قرمز

صادرکنندگان سیب درختی در ایران زیاد هستند، اما اینکه همه این مجموعه ها اطلاعات کافی از بازار ها و استاندارد های کشور دارند یا خیر. برخی از شرکت ها هستند که هیچ فعالیتی در زمینه سیب درختی ندارند و با توجه به اینکه سفارشی از بازار های خارجی دریافت می کنند، اقدام به تجارت این محصول می کنند.

بنابراین بهتر است مجموعه هایی در این زمینه فعالیت داشته باشند که هم تجریه بسیار بالا داشته باشند و هم اینکه بدانند برای کشوری که قصد دارند صادرات کنند، چه نوع سیب درختی لازم است. یعین شهروندان آن کشور چه نوع سیب درختی را بیشتر می پسندند.

بسته بندی سیب درختی برای کشور هدف، نوع سورتینگ و خیلی از موارد دیگر که بسیار حائز اهمیت است، از جوانب اصلی در صادرات سیب درختی به شمار می رود که هر کدام باید طبق اصول رعایت و انجام شود.

صادرکنندگان سیب درختی

بهترین مناطق تولید سیب درختی

یکی از مواردی که باید در موقع خرید سیب درختی و صادرات آن بسیار توجه داشت، منطقه برداشت این محصول است. ایران تقریبا در اغلب مناطق آن ارقام مختلف از سیب ها با سطح کیفیت متفاوت تولید و برداشت می شود.

حال باید ببینید که سیب کدام منطقه و سیب کدام ناحیه از این منطقه به درد بازار هدف شما می خورد. یعنی اگر چنانچه اطلاعات کافی از این موارد نداشته باشید، ممکن است محصول صادراتی شما در طی مسافتی که با جامعه هدف شما دارد، کیفیت خود را از دست بدهد.

ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که بهترین سیب های درختی مربوط به کدام استان ها هستند ولی اینکه سیب کدام ناحیه از این استان ها دارای سیب های با کیفیت ترین هستند را می توانید با مشارکت مشاوران ما در امور باغداری و تجارت اقدام به خرید کنید.

 • استان آذربایجان غربی
 • آذربایجان شرقی
 • تهران
 • اصفهان
 • فارس
 • چهار محال بختیاری
 • کهکلویه و بویر احمد

همه این مناطقی که نام بردیم، سیب های خوبی از باغات آن ها برداشت می شود که سطح بالاترین برای صادرات دارند.

بنابراین صادرکنندگان سیب درختی می توانند با رعایت و برنامه ریزی درست در زمان خرید، می توانند حجم مبادلات خود را با مشتریان خارجی افزایش دهند.

صادرکنندگان سیب درختی

زمان برداشت سیب زرد و قرمز

بیشترین میزان خرید، فروش و صادرات انواع سیب درختی در ایران، مربوط به سیب زرد و قرمز است که نسبت به مناطق فوق الذکر زمان برداشت آنها از یک هفته تا یک ماه با هم تفاوت دارند.

تفاوت زمان برداشت هر کدام از این مناطق مربوط به آب و هوا و سرد و کوهستانی بودن مناطق دارد که باعث می شود سیب ها کمی دیرتر رنگ بگیرند و قند آنها کامل شود.

سیب های پاییزه در بعضی از این مناطق از اواخر شهریور شروع می شود و تا یک ماه نیز ادامه می یابد و در برخی از مناطق نیز از اواخر مهر استارت می خورد. تقریبا در همه این منطق پروسه برداشت حدود یک ماه به طول می انجامد که طبق بسته بندی هایی که از سال های قبل، باغداران ایرانی یاد گرفتند، آنها را در سبد های پلاستیکی ۱۰ کیلویی قرار داده و به سردخانه ها انتقال می دهند.

صادرکنندگان سیب درختی و مجموعه هایی که در این زمینه قصد فعالیت و همکاری دارند، ما تمام فرایند این کار را از صفر تا ۱۰۰ تا در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شرکت بازرگانی ویتاراد با داشتن باغات انبوه و سردخانه ۸۰۰۰ تنی در ارومیه، همواره هر سال همه این موارد را به درستی انجام داده و مشتریان زیادی را از سمت بازار های مختلف خارجی به سمت خود کشانده است.

صادرکنندگان سیب درختی

هند بازار بزرگ سیب درختی ایران

یکی از بازار هایی که هر سال به عنوان مرکز اصلی صادرات سیب درختی ایران بوده، کشور هند است. این کشور که خود باغات وسیع از این میوه در منطقه کشمیر دارد، اما بعد از اتمام سیب های این منطقه در آبان ماه اقدام به واردات انبوه سیب قرمز از ایران و سایر کشور ها تولیدکننده این میوه می کند.

جمعیت بالای یک میلیارد نفر این کشور، هند را به عنوان بزرگ ترین بازار سیب درختی ایران مبدل کرده است. از این رو سالانه بیش از ۷۰۰۰۰۰ تن از بهترین سیب های قرمز ایران به ایالت های مختلف این کشور که

 • بمبئی
 • دهلی
 • چنای
 • کوچین

هستند ارسال و صادرات می شود. شهروندان هند ذائقه مختلفی دارند و فروش در بازار این کشور همواره به صورت سبدی بوده است و با توجه به بالا بودن جمعیت هر خانواده، به صورت سبدی خریداری می کنند.

بنابراین در داخل هر سبد هر چقدر تعداد سیب بیشتری وجود داشته باشد، برای آنها مرقون به صرفه خواهد بود.

اغلب سفارش هایی که از جانب مشتریان هندی داریم، آنها درخواست خرید سیب قرمز از ۱۰۰ گرم تا ۱۶۰ گرم می کنند که در بسته بندی های سبد ۱۰ کیلویی انجام می شود.

اما سیب هایی هم هستند که درخواست از این بازار داریم و سیب های با سایز بالای ۲۰۰ گرم می باشند. یعنی از ۱۲۰ تا بالای ۲۲۰ گرم. با این شرط که نوع سورت هر کدام جداگانه انجام شود.

یعنی سایز ۱۲۰ تا ۱۵۰ در یک سبد مجزا باشد، سایز ۱۵۰ تا ۱۸۰ به صورت جداگانه سورت شود و ۱۸۰ گرم به بالا نیز در بسته بندی دیگری انجام شود.

خوشبختانه سیستم بازرگانی ویتاراد طوری بوده است که با استفاده از تکنولوژی روز، توانسته است همه درخواست های دریافت شده از بازار های خارجی را با دستگاه سورتینگ ماشینی سورت بندی کرده و اقدام به فروش نماید.

صادرکننده سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید