مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سیب صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

مناطق عمده تولید سیب درختیصادرات سیب قرمز به پاکستان
فروشنده سیب صادراتی

فروشنده سیب صادراتی که توانسته هم برای بازار داخلی و هم برای کشور های خارجی قیمت رقابتی داشته باشد، گروه ویتاراد بوده است که خوشبختانه ارقام مختلف از این میوه را در سطح سردخانه خود موجود داشته است.

در حال حاضر نیز با توجه به اینکه دو ماه تا زمان برداشت سیب های طلایی و قرمز باقی مانده است، تمام ظرفیت ۸۰۰۰ تنی سردخانه کاملا پر شده است که بعد از زمان برداشت که ماه مهر خواهد بود، فرایند فروش نیز آغاز خواهد شد.

همانطور که گفتیم سیب هایی که بیشتر برای صادرات خرید و فروش می شوند، از نوع سیب های پاییزه هستند که اصطلاحا سیب رد دلیشز و گلدن دلیشز معروف هستند.

مناطق مختلفی در کشور ایران وجود دارد که دارای مساحت های بالا در زیر کشت شدن این سیب ها می باشند که قصد داریم در این مقاله راجع به این موضوع صحبت کنیم.

فروشنده سیب صادراتی

فروشنده سیب صادراتی

مناطق عمده تولید سیب درختی

مناطق عمده تولید سیب درختی در ایران زیاد هستند و مجموعه برداشت سیب درختی از این مناطق، کشور ایران را به عنوان بزرگ ترین و قطب اصلی تولید سیب در جهان مبدل ساخته است.

اصلی ترین استان هایی که بیشترین میزان خرید، فروش و صادراتی سیب درختی در آنها انجام می شود، می توان به:

  • آذربایجان غربی
  • آذربایجان شرقی
  • تهران
  • اصفهان
  • استان فارس
  • چهار محال بختیاری

اشاره کرد و در هر کدام از این استان ها، شهر هایی هستند که دارای با کیفیت ترین سیب قرمز و طلایی هستند و مشتریانی که با مجموعه ویتاراد همکاری داشتند، از ما درخواست خرید سیب قرمز یا زرد منطقه خاصی می کنند.

شما خریداران خارجی از بازار های مهم که با ما ارتباط دارید، می توانید نوع سیب، بسته بندی و نحوه سورتینگ سیب درختی مورد درخواست خود را اعلام کیند.

شرکت ویتاراد به عنوان فروشنده سیب صادراتی در ایران، مشتریان زیادی از بازار های اروپایی، آفریقایی و آسیا دارد که امید است بتوانیم شما مشتریان محترم را نیز در این راستا به خریداران بالفعل از این مجموعه تبدیل کنیم.

فروشنده سیب صادراتی

صادرات سیب قرمز به پاکستان

گروه ویتاراد به عنوان بزرگ ترین صادرکننده و فروشنده سیب صادراتی در ایران، در سال ۲۰۲۰ بالغ بر ۱۵۰۰ تن سیب قرمز به کشور پاکستان صادرات داشته است.

این کشور یکی از بازار های بالفعل ما محسوب می شود که سال به سال بر میزان همکاری دو جانبه ما افزوده می شود.

در سال های گذشته، میزان همکاری ما با تجار پاکستانی زیاد بود. دلیل آن هم این بود که خریداران پاکستانی، سیب های ایران را به کشور هند ارسال می کردند.

هم تعرفه گمرکی پایین تری داشتند و هم رابطه سیاسی پاکستان با هند بهتر بود. ولی در این دو سال اخیر این روابط وجود ندارد و گروه ویتاراد فقط بازار پاکستان را ساپورت می کند.

چنانچه در سال جدید قصد خرید انواع سیب درختی از ایران را دارید، سردخانه ویتاراد در ارومیه آماره ارائه خدمات و فروش این میوه خواهد بود.

فروشنده سیب صادراتی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید