مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیب تابستانه کهنز در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب گلاب کهنز

چرا فروش سیب تابستانه کهنز حتی درتهران نیز هوا خواه دارد؟ کدام ویژگی های این سیب است که سبب میشود سیب تابستانه کهنز میوه مطلوبی باشد؟
سیب های کوچک را شاید نتوان لوکس محسوب کرد اما مسلما این نوع سیب ها از دسته سیب هایی هستند که باید مزایای دیگری به غیر از ابعاد را در آنها جست و جو کرد. ایران پرورش دهنده انواع این نمونه سیب های کوچک است که به سیب گلاب شهرت دارند و نوعی میوه تابستانه قلمداد میگردند.

سیب گلاب کهنز

سیب گلاب کهنز از جمله سیب هایی میباشد که میتوان با بوییدنش قبل از خوردن به آرامش زیادی رسید. این نوع سیب در حقیقت سیبی خوشمزه است که عطر آن را آرام بخش میدانند و شاید بتوان خوش عطر بودن و خوشمزه بودنش را جالب و ویژه محسوب کرد. به صورت کلی این نوع سیب را به همین علت است که گلاب میدانند و نصف محبوبیتش هم را باید مدیون این بو بداند.
برخی مردم فکر میکنند نمیتوان این سیب خوشمزه را در تهران پیدا کرد. علتش را هم در این می دانند که تهران خود پرورش دهنده یکی از بهترین سیب های گلاب است. بله منظور همان سیب شفیع آبادی است. باید بگویم که درست است که سیب گلاب شفیع آبادی در تهران رشد میکند اما همانطور که سیب شفیع آبادی را میتوان در شهرهای دیگر نیز پیدا کرد، سیب گلاب کهنز را نیز میتوان در تهران به راحتی یافت.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید