مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیب درختی سرخ ممتاز لبنانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید سیب سرخ لبنانی در ایرانفروش سیب لبنانی ممتاز

اگر از مشتریان خرده و عمده انواع سیب درختی هستید، اگر از مشتریان و متقاضیان سیب سرخ لبنانی هستید، با پیشنهادات فوق العاده مرکز فروش سیب سرخ ممتاز لبنانی همراه شوید.
سیب درختی با بیش از 7500 گونه مختلف اهلی و وحشی در سرتاسر دنیا، یکی از محصولاتیست که سرشار از خواص متعدد می باشد و دارای ارزش غذایی بسیار خوبی است. این میوه از درختچه و درخت خود بدست می آید که محل رشد آن با توجه به نژاد و گونه آن از باغات و جنگل ها تا بالاترین نقطه و ارتفاع کوه ها متغییر است.
سیب درختی به عنوان میوه ای گوشتی، آبدار و شیرین است که، عمدتا محصول مناطق سردسیری و معتدل می باشد و در مکان هایی که چنین شرایط آب و هوایی داشته باشند به خوبی به عمل آید. این مسائل باعث شده که پس از تجاری شدن تولید سیب درختی در دنیا، نژادهای مختلف در گوشه و کنار دنیا به محل های دیگری منتقل شدند و در آنجا تولید شوند.
ایران یکی از پنج کشور تولید کننده سیب درختی در دنیاست و ارقام بومی این منطقه به نقاط مختلف دنیا رفته و در آنجا پرورش می یابند و ارقام دیگری نیز از دیگر دیگر کشور به ایران آورده شده و تولید می شود.
یکی از واریته های وارداتی سیب درختی که به خوبی در ایران به عمل می آید، سیب سرخ لبنانی است که امروزه به صورت گسترده در ایران تولید می شود.

فروش سیب لبنانی

تولید سیب سرخ لبنانی در ایران

سیب سرخ لبنانی یکی از ارقام تولیدی سیب درختی در ایران است که، در مناطق سردسیر و معتدل کشور مثل استان های آذربایجان به خوبی تولید شده و حتی در مواردی از خاستگاه این محصول مرغوبیت بیشتری دارد.
این میوه نسبت به سایر ارقام سیب درختی، درشتر و سنگین تر است و دارای پوستی صاف، نازک و سرخ رنگ، گوشتی سفید، ترد، نرم و آبدار به همراه مزه ای شیرین و عالی است که در نمونه ی خود بی نظیر است.
فصل برداشت این میوه اواخر شهریورماه تا پایان مهرماه است و قابلیت ماندگاری این میوه در انبار و سردخانه به چندین ماه نیز می رسد.
ویتامین های آ، ب1، ب2، ب3، ب4، ب5، ب6، ویتامین ث و ویتامین E به همراه کلیسم، فسفر و آهن باعث شده که این میوه به عنوان یک میوه فرا زمینی و شفابخش در نزد مردم ملل و فرهنگ های مختلف شناخته شود.
فروش سیب لبنانی

فروش سیب لبنانی ممتاز

برای اولین بار در کشور و با انعقاد قراردادهایی مابین تولیدکنندگان برتر استان های آذربایجان و مرکز تخصصی سیب ایران، بازار فروش سیب لبنانی ایران راه اندازی شده و آمادگی خدمت رسانی به تمام نقاط کشور را دارد.
اگر شما عزیزان تمایل دارید تا سیب سرخ لبنانی تولید ایران را، به صورت خرده و عمده و با کیفیت تضمینی و قیمت بسیار مناسب، در استان و شهر خود خریداری نمایید، از هم اکنون می توانید با راه های ارتباطی درج شده در زیر متعلق به این بازار تخصصی سیب تماس بگیرید، و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، این میوه فوق العاده را در شهر خود داشته باشید.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید