خانه / سیب سمیرم / فروش عمده سیب درختی لبنانی سمیرم
قیمت سیب اشنویه

فروش عمده سیب درختی لبنانی سمیرم

فروش عمده سیب درختی لبنانی سمیرم همواره با افزایش فروش مواجه بوده است. از این رو بازار ایران دائما از خرید آن توسط مشتریان داخلی و خارجی حمایت کرده و برای صادرات نیز از این نوع سیب بهره می برد.

ایران مهد تولید انواع سیب می باشد. بهترین سیب ها از جمله سیب درختی لبنانی در کشور ما با تناژ فراوانی پرورش و عرضه می گردد. مناطقی که تولید سیب درختی را در ایران بر عهده دارند زیادند؛ اما ارومیه بزرگترین و اولین شهر در امر تولید سیب است. مهمترین ارقامی که از سیب درختی در ایران تولید می شوند عبارتند از:

 • سیب گلاب
 • سیب عباسی
 • سیب نارسیس
 • سیب زرد
 • سیب قرمز
 • سیب سلطانی
 • سیب بشقابی
 • سیب قره یارپاق
 • سیب قارپوزآلما

سیب درختی لبنانی نیز جزو همین دسته هاست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سیب درختی لبنانی

سیب درختی لبنانی در دو رنگ زرد و قرمز به بازار عرضه می شود و توانسته فروش خوبی را به نام خود ثبت نماید. در واقع بازار فروش عمده سیب درختی، بیشتر مربوط به سیب لبنانی است؛ اما اگر بخواهیم بین زرد و قرمز آن یکی را انتخاب کنیم، سیب زرد بیشتر از بقیه فروش دارد. از طرفی میزان فروش عمده سیب درختی لبنانی در بازار صادراتی بیشتر از بقیه جاهاست. از این روست که اکثرا این محصول را در بازارهای بین المللی می شناسند. بطوری که کشورهایی مثل روسیه اقدام به خرید انواع سیب ایران از جمله سیب درختی لبنانی می کنند.

فروش عمده سیب درختی سمیرم

سمیرم یکی از مناطق حاصلخیز در تولید انواع سیب درختی می باشد. این منطقه بیشتر برای کشت سیب لبنانی به کار رفته است و باغداران آن، اکثرا از مدلهای زرد و قرمز این رقم سیب بهره می برند. صادرات سیب درختی از سمت سمیرم نیز بسیار بالا رفته و با ارومیه رقابت فراوانی دارد. هرچند ارومیه در تولید انواع انگور نیز قدرت خوبی دارد؛ اما در پرورش سیب هم دست کمی از شهرهای دیگر ندارد و بهمراه سمیرم، بازار صادرات سیب و انگور را به خوبی تامین می کند.

بهترین سیب درختی صادراتی

صادرات سیب درختی به بازارهای مختلف دنیا از گذشته مد نظر بوده و امروزه اهمیت بیشتری به آن داده شده است. زیرا خوشبختانه تولید کشور به اندازه ای بوده که می توان مازاد نیاز داخلی را به راحتی صادرات کرد. از این رو به منظور فعالیت در بازار جهانی و رقابت با دیگر کشورهای دنیا، سیب درختی صادراتی برداشت شده و به صورت بسته بندی های استاندارد راهی بازار جهانی خواهند شد.

بهترین سیب درختی ایرانی را می توان مربوط به مناطق زیر دانست:

 • ارومیه
 • سمیرم
 • اصفهان
 • اشنویه

البته ارومیه را می توان بزرگترین تولید کننده سیب درختی در ایران دانست و محصولی بسیار باکیفیت و درجه یک را ارائه می دهد.

فروش عمده سیب درختی

اعلام قیمت سیب درجه یک

مسلما بسیاری از خرید و فروش ها در بازار سیب با قیمت جدید محصول انجام می شود. زیرا سیب نیز دچار تغییرات قیمت شده و نیاز است عرضه کننده ها نرخ مشخصی از تولیدات خود را اعلام دارند. با توجه به اینکه اعلام قیمت سیب بستگی به درجه کیفیت داشته، امروزه شرکتهای مختلف برای ارائه این محصول اقدام می کنند. لذا انواع سیب درجه یک در انواع قرمز و زرد در بازار عرضه شده به طوری که قیمت روز آن در دسترس عرضه کننده ها قرار می گیرد.

فروش عمده سیب درختی

صادرات انواع سیب سمیرم

همانطور که اشاره شد، سمیرم یکی از تولید کننده های مطرح سیب درختی در ایران است. در این شهر می توان هر ساله شاهد برداشت حجم زیادی از انواع سیب بوده که در بازار استقبال زیادی از آنها می شود. به همین دلیل می توان صادرات انواع سیب سمیرم را نیز در برنامه داشته و بهترین ها را راهی بازارهای سراسر کشور نمود. این تولیدات با در نظر گرفتن کیفیت و مرغوبیت خرید و فروش شده و مشتریان عمده آنها را به راحتی تهیه خواهند کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیب درختی زرد لبنانی پیرانشهر

سیب درختی زرد لبنانی پیرانشهر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در این مرکز …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک