مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع سیب درختی ارومیه

آنچه در این مقاله میخوانید...

برداشت سیب درختی در آذربایجان غربیبهترین نوع سیب درختی ارومیهقیمت روز سیب درختی در بازار
سیب درختی ارومیه

قیمت انواع سیب درختی ارومیه را چگونه می توان استعلام گرفت؟ آیا سایت های اینترنتی در این راستا توانسته اند شرایط همکاری خوبی را با مشتریان در داخل و خارج از کشور فراهم کنند؟

قیمت انواع سیب درختی ارومیه با توجه به هلدینگ های وابسته به میوه و صنف سازمان جهاد کشاورزی در اختیار پخش کنندگان داخلی و صادر کنندگان به خارج از کشور قرار می گیرد. در ایران سیب درختی ارومیه از محصولات باغی مهم آذربایجان غربی می باشد، یک میوه دوست داشتنی پر طرفدار است که هر ساله مورد توجه همگان است.  

برداشت سیب درختی در آذربایجان غربی

این میوه خوش مزه که دارای املاح معدنی فراوانی و خاصیت آنتی اکسیدان می باشد، سیب درختی ارومیه در آخر تابستان یعنی اواخر شهریور تا اواخر مهر ماه برداشت می شود و به همین علت رنگ خاص آن مورد توجه مشتریان و مصرف کنندگان قرار می گیرد. طبق گفته های رئیس سازمان جهاد کشاورزی در برداشت سیب درختی آذربایجان غربی به این نکات هم باید توجه نمود:

  • سطح کشت باغات
  • توجه به سرما زدگی در فصل بهار
  • ریزش های قبل از محصول
  • توجه به کشت ارگانیک بودن

بهترین نوع سیب درختی ارومیه

بهترین نوع سیب درختی از روی کیفیت آن قابل تشخیص است که مد نظر بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.همه ساله به صورت عمده به کشورهای آسیای شرقی و جنوب شرقی، کشورهای همسایه صادر می شود. تولید کنندگان بعد از برداشت عملیات سورتینگ و جدا سازی را انجام می دهند و سپس آنها را روانه بازار می کنند. جهت تعیین کیفیت می توان به موارد زیر اشاره نمود که البته کنترل بازار فروش هم مهم است:

  • رنگ شفاف
  • درجه یک بودن
  • دارای استاندارهای کیفی و مصرفی
  • آبدار و شیرینی طبیعی در مزه سیب درختی ارومیه
  • بسته بندی کاملا بهداشتی و استاندارد
  • اندازه و سایز

قیمت روز سیب درختی در بازار

قیمت سیب درختی بسته به نوع و رنگ مختلف می باشد. اما به دلیل قیمت پایین فروش نسبت به هزینه های تولیدی آن و عدم ثبات وضعیت در صادراتی یکی از بزرگترین مشکلات باغداران آذربایجان غربی می باشد. سیب درختی که سریعا پس از سورت شدن در اختیار توزیع کنندگان داخلی جهت پخش استانی و صادر کنندگان جهت صادرات و ارز آوری قرار می گیرد. در کشورمان به علت پر طرفدار بودن سیب درختی ارومیه در چند نوع کاشت و برداشت می شود که هر کدام با توجه به فصل و نوسانات همراه با نوع سیب فی متفاوتی دارند. ما در این جا بالاترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت همراه با بسته بندی صنایع تبدیلی را برای شما مشتریان عزیز و مصرف کنندگان قرار داده ایم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید