مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید سیب اشنویه

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سیب درختی در اشنویه:مناطق کوهپایه ای اشنویه برای خرید سیب:قیمت خرید سیب زرد و قرمز اشنویه:

اگر می خواهید بهترین نمونه های سیب اشنویه را با قیمت عالی خرید نمایید، اگر می خواهید از قیمت خرید سیب اشنویه اطلاع یابید، با ادامه متن همراه شوید.
اشنویه با تولید بهترین نوع از سیب درختی یکی از بزرگترین قطب های تولید سیب ممتاز در ایران به شمار می رود. سیب درختی اشنویه سرشار از انواع ویتامین های مهم مثل آهن، روی، منیزیم و کلسیم ست.
قیمت خرید سیب

انواع سیب درختی در اشنویه:

انواع سیب درختی در اشنویه همانند سایر مناطق می باشد و عمده سیب های برداشت شده از باغات این منطقه از نوع سیب های زرد و قرمز لبنانی می باشد. البته سیب سبز هم برداشت می شود که حجم ان برای صادرات ناچیز است.

مناطق کوهپایه ای اشنویه برای خرید سیب:

توجه داشته باشید که اگر چنانچه می خواهید سیب درختی اشنویه را سر باغ خریداری و یا اجاره کنید، باید مناطق خوب و کوهپایه ای این منطقه را بدانید.

در منطقه اشنویه، نواحی سنقان یکی از مهمترین منطقه برای تولید سیب های ممتاز با رنگ بالای ۸۰٪ می باشد و همینطور منطقه میلوان و اوایل جاده اشنویه به پیرانشهر یکی دیگر از این مناطق میباشد که می توانید این نواحی را برای خرید سیب درختی زرد و قرمز انتخاب کنید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]سیب های زرد مناطق سنقان و میلوان ماتیکی رنگ و سیب قرمز این مناطق پر رنگ مایل به سیاه هستند.[/box]

قیمت خرید سیب

قیمت خرید سیب زرد و قرمز اشنویه:

معمولا هر سال قیمت خرید و فروش سیب زرد و قرمز اشنویه بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان می باشد که کیفیت و رنگ سیب تفاوت در قیمت ها را مشخص می کند.

بعضی از باغداران با رعایت سورت و بسته بندی، سیب های خود را با قیمت بالاتر از عرف بازار نیز به فروش می رسانند. خیلی از باغداران موقع برداشت سیب هایی با کالیبر مختلف در یک سبد بسته بندی می کنند که این موضوع موجب نارضایتی خریداران می شود.

توجه داشته باشید که اگر سیب زرد درست و با اصول صادراتی بسته بندی شود، می توان با قیمت بالای ۳۵۰۰ فروخت و همچنین سیب قرمز را هم با قیمت بالای ۲۵۰۰ به فروش رساند.

شرکت بازرگانی ویتاراد قادر است تا علاوه بر سیب درختی اشنویه، سیب های سایر مناطق را نیز با رعایت اصول سورتینگ و بسته بندی در اختیار خریداران محترم قرار دهد.

قیمت خرید سیب

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید