مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی ایران در هند

آنچه در این مقاله میخوانید...

شهرهای مهم تولید سیب ایرانکشور های وارد کننده سیب قرمز ایرانصادرات سیب قرمز به بمبئی
قیمت سیب قرمز

قیمت سیب درختی ایران در هند هر سال نسبت به کیفیت و سطح رقابت بازار، از ۷۰ تا ۸۵ روپیه خرید و فروش داشته است و در سال جاری نیز چنانچه حجم درخواست از این کشور افزایش داشته باشد، می تواند تاثیر روی قیمت فروش سیب درختی داشته باشد.

اگر اطلاع داشته باشید، بازار هند فقط سیب درختی قرمز را درخواست داشته است. نه تنها سیب ایران بلکه سیب هایی که از سایر کشور ها نیز به این کشور واردات می شود، همه از نوع سیب قرمز لبنانی می باشد.

البته حجم ناچیزی از سیب گرانی اسمیت یا همان سیب سبز هم در بازار هندوستان خرید و فروش می شود اما هر سال از ایران، فقط سیب قرمز صادرات انبوه داشته است.

قیمت سیب درختی

شهرهای مهم تولید سیب ایران

اگر آمار تولیدکنندگان و صادرکنندگان سیب درختی در جهان را بررسی بکنید، می بینید که ایران یکی از قطب های اصلی در این زمینه شناخته شده است و سالانه بیش از ۵ میلیون تن از ارقام مختلف از این میوه از سطح باغات آن برداشت می شود.

اما مهم ترین سیب هایی که هر سال از ماه شهریور برداشت می شود و در سطح سردخانه ها نیز برای ماه های آینده نگهداری می شود، سیب رد دلیشز و سیب گلدن دلیشز است که در شهر های مهمی همچون

  • ارومیه
  • اشنویه
  • مهاباد
  • پیرانشهر
  • مراغه
  • میانه
  • دماوند
  • سمیرم
  • سپیدان
  • بروجرد

تولید و برداشت می شود. شرکت بازرگانی ویتاراد با بررسی های لازم صورت گرفته از کیفیت سیب های هر کدام از این مناطق، قادر است نسبت به بازار های هدف خارجی، مناسب ترین نوع از این محصول را از نظر کیفی و قیمتی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

قیمت سیب درختی ایران در هند در یال ۲۰۲۰ نسبت به کشور های رقیب همواره رقابتی بوده است که خوشبختانه سبب شد تا خریداران هندی در بمبئی و دهلی و همچنین ایالت های جنوب هند، سفارش بیشتری را برای خرید اعلام کنند.

قیمت سیب درختی

کشور های وارد کننده سیب قرمز ایران

همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم، کشور ایران بزرگ ترین تولید کننده انواع سیب درختی صادراتی به شمار می رود و سالانه کشور های زیادی هستند که در گرید  و سطح کیفی مختلف، سیب های ایران را خریداری می کنند.

مهم ترین بازار های صادراتی سیب ایران، کشور های هند و روسیه و برخی از کشور های همسایه هستند که در این سال های اخیر، شرکت ویتاراد توانسته محصولات خود را به قاره آفریقا و همینطور برخی از کشور های اروپای شرقی صادرات کند.

قیمت سیب درختی ایران در هند، با توجه به حاشیه سودی که برای صادرکنندگان داشته است و بالا بودن حجم درخواست از بازار این کشور، همواره بالا بوده است که در مقاله های قبلی راجع به بازار هند بیشتر اشاره کرده بودیم که می توانید با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

قیمت سیب درختی

صادرات سیب قرمز به بمبئی

بمبئی به عنوان یکی از بازار های بزرگ هند در زمینه محصولات غذایی خصوصا میوه جات به شمار می رود که هر سال از ماه آبان، حجم قابل توجهی از این میوه، از کشور های مختلف وارد آن می شود.

ایران هم یکی از این کشور هایی می باشد که سالانه بهترین نوع از سیب درختی قرمز Red delicious را به بازار این شهر صادرات می کند.

عمده سیب قرمز صادراتی ایران که به این شهر ارسال می شود، از شهر هایی است که در پاراگراف دوم اشاره کریدم که سطح کیفیت بالایی برای بازار هندوستان دارند.

قیمت سیب درختی ایران در هند خصوصا بازار شهر بمبئی نسبت به هزینه های جانبی آن، بالاترین نرخ را به نسبت سایر شهر های واردکننده سیب ایران داشته است و به همین دلیل است که عمده صادرات سیب ایران به این بندر بوده است.

قیمت سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید