مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی در آلمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

تفاوت سیب ایران با ترکیهقیمت فروش سیب ترکیه چقدر است؟قیمت سیب درختی در آلمان
قیمت سیب درختی در آلمان

با شروع صادرات سیب در جهان، قیمت سیب درختی در آلمان بیش از هشت یورو فروخته می شود که مبلغ قابل توجهی برای کشورهای صادر کننده این میوه به آلمان می باشد.
استانداردهایی که بازار آلمان برای واردات سیب درختی نیاز دارد می بایست در قالب بسته بندی شکیل، سورتینگ منظم و دارای گواهینامه های خاص کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشد به همین خاطر برخی از کشورهای تولید کننده سیب در جهان با رعایت همه این این موارد توانسته اند محصولات خود را در بزرگترین بازار اروپا به فروش برسانند.

کشور آلمان یکی از بزرگترین وارد کننده های ارقام مختلف سیب در جهان می باشد و بعد از این کشور، کشورهای انگلیس و روسیه بالاترین حجم را به خود اختصاص داده‌اند و سیب قرمز و طلایی ایران در بین این بازارها تنها در کشور روسیه بالاترین خرید و فروش را دارد.

بازار آلمان برای سیب درختی ایران نقطه معطوف برای بالا بردن مبادلات تجاری بین دو کشور می تواند باشد اما هنوز نتوانستیم سیب درختی ایران را که دارای کیفیت و طعم طبیعی است به بازار این کشور صادر کنیم و این را مطمئن هستیم که اگر بازاریابی اساسی برای سیب ایران در آلمان داشته باشیم به راحتی می توانیم جایگاه ویژه‌ای را در بازار عمده‌فروشی این کشور داشته باشیم.

تفاوت سیب ایران با ترکیه

ترکیه از جمله کشورهایی است که به عنوان قطب صادرات سیب درختی در جهان شناخته شده است و گونه های مختلفی از این میوه در سال به کشورهایی همچون

  • آلمان
  • انگلیس
  • روسیه
  • کانادا
  • هند
  • آمریکا

که بزرگترین بازار سیب را دارند صادرات می کند. اصلی‌ترین دلیلی که باعث شده است تا ترکیه به یکی از قطب‌های اصلی صادرات سیب در جهان تبدیل شود، تمرکز ویژه‌ای روی بسته بندی محصولات خود کرده است و طبیعتاً نوع بسته بندی تاثیر بسیار بالایی در افزایش فروش دارد.
اما از نظر طمع سیب باید بگوییم که هیچکدام از واریته هایی که این میوه از باغات استان های مختلف ترکیه برداشت می‌شود بی طعم هستند و مزه ندارند و اغلب شهروندان در کشورهای خریدار سیب درختی تنها قیافه سیب را نگاه می کنند و به توجه کردن به بسته بندی اقدام به خرید می کنند.

اما اگر بخواهیم سیب ایران را با سیب ترکیه مقایسه کنیم تفاوت های زیادی را می توانیم ببینیم که مهمترین تفاوت در بین سیب های صادراتی ایران و ترکیه طعم طبیعی سیب است و دومین تفاوت را می توانید در ارگانیک بودن سیب ایران بدانید و همینطور سومین تفاوت که وجود دارد این است که تمامی بذر های سیب درختی که در باغات ترکیه کاشته شده اند از طریق اشعه ماورای بنفش پرتودهی شده اند. شاید این موضوع باعث شده است تا کیفیت سیب ترکیه برای صادرات به کشور های خارجی افزایش یابد ولی سیب ایران کاملاً از نظر بیولوژیکی سالم بوده و طعم طبیعی خود را حفظ کرده است و خیلی از کشورهایی که به عنوان مشتری دائمی ما برای خرید سیب درختی هستند به دلیل همین موارد بالاترین میزان خرید از ایران دارند.

قیمت سیب درختی در آلمان که اغلب از کشور ترکیه وارد می شود بیش از هشت یورو می باشد و این کشور توانسته است گام بزرگی را در صادرات سیب درختی به کشورهای اروپایی داشته باشد و ما نیز با برنامه ریزی های اساسی در پی آن هستیم که بتوانیم محصولات باغی خود را خصوصأ سیب درختی به بازار بزرگ آلمان معرفی کرده و به واردکنندگان آلمانی سیب ارگانیک ایران را پیشنهاد دهیم.

قیمت سیب درختی در آلمان

قیمت فروش سیب ترکیه چقدر است؟

اگر میخواهید بدانید که قیمت فروش سیب ترکیه در این کشور چقدر است ما به شما نرخ جهانی سیب و همینطور قیمت فروش این میوه در کشور ترکیه را اعلام خواهیم کرد.
طبق آمار رسمی سایت های خارجی، کشور ترکیه با تولید سالیانه بیش از ۶ میلیون تن از انواع سیب درختی به عنوان هفتمین کشور تولید کننده سیب در جهان شناخته شده است و کشور ایران نیز با تولید بیش از ۵ میلیون تن بعد از کشور ترکیه در رده هفتم جهان قرار دارد اما از نظر صادرات سیب، کشور ترکیه جایگاه خود را ارتقا داده است و بازارهای زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

در حال حاضر قیمت فروش سیب در ترکیه به ازای هر کیلو ۵۰ سنت خرید و فروش می شود که نسبت به نرخ جهانی این میوه در بازارهای خارجی قیمت بهتری نسبت به سیب ایران دارد.
قیمت سیب درختی در آلمان که بیشتر از نوع رد دلیشز گلدن دلیشز و رد چیف است بالاترین نرخ را در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد که همه این ارقام از کشورهای مختلف خصوصاً ترکیه وارد می شود.

حال نتیجه میگیریم که قیمت سیب در بازار ترکیه نسبت به قیمت سیب درختی در آلمان تفاوت بالایی دارد و این نشان دهنده میزان ارز آوری بسیار بالا برای این کشور است. علیرغم اینکه سیب ایران دارای بهترین کیفیت و طعم است اما ما همچنان در پی آن هستیم که بتوانیم محصولات باغی خود را به کشورهای مهم دنیا معرفی و صادرات کنیم.

قیمت سیب درختی در آلمان

قیمت سیب درختی در آلمان

اگر خبر های قبلی ما را مطالعه کرده باشید با بررسی های دقیق اعلام کردیم که در سال ۲۰۲۱ نرخ جهانی سیب در اغلب کشورهای اروپایی بالاترین نرخ را دارد و برآورد شده است که قیمت سیب درختی در آلمان حدود ۸ یورو به بالا خواهد بود.
قیمت سیب درختی در آلمان نشان دهنده همین عدد و رقم بوده است. در اغلب ایالت های بزرگ این کشور گونه‌های مختلف از سیب با بالاترین قیمت سیب درختی در آلمان در اختیار خریداران قرار داده می شود که این فرآیند باعث شده است تا این کشور به عنوان بازار هدف خیلی از کشورهای صادر کننده سیب درختی در جهان قلمداد شود.

ده کشور عمده تولید کننده سیب درختی در جهان برای خود برنامه هایی را پیاده سازی کرده اند و نسبت به آن هر سال حجم قابل توجهی از این میوه را به بازارهای هدف خود صادرات می کنند. ایران نیز از جمله ده کشور تولید کننده سیب می باشد که هر سال تمرکز خود را به کشورهای همجوار و برخی از کشورهای آسیایی داشته است ولی جایگاه شاخص سیب ایران در قلب اروپا است که بتواند نظر خریداران اروپایی را برای سیب ارگانیک ایران جلب کند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید