مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی صادراتی ارومیه به روسیه

آنچه در این مقاله میخوانید...

مناطق عمده برداشت سیب درختی:میزان تولید سیب قرمز سمیرم:قیمت سیب زرد و قرمز دماوند:صادرات سیب درختی ایران به هندوستان:
سیب درختی زرد اشنویه

قیمت سیب درختی صادراتی ارومیه برای صادرات به کشور روسیه، امسال حدود ۸۰۰۰ تومان در سردخانه ها خواهد بود.

ارومیه که بهترین سیب ها را در ایران دارد، سالانه میزان تناژ بالایی از این محصول به بازار های مختلف خارجی صادرات می شود.

سیب درختی صادراتی ارقام مختلفی دارد که مهم ترین آن، زرد و قرمز لبنانی است که در اصطلاح سیب درختی رب دلیشز و گلدن دلیشز معروف هستند.

قیمت هر کدام از این سیب درختی نسبتا به کشش بازار در ایران و صادرات متفاوت از هم هستند.

مناطق عمده برداشت سیب درختی:

تقریبا اکثر استان های مرکزی و شمالی ایران جز مناطق سیب خیز به شمار می روند که به ترتیب میزان برداشت می توان به استان هایی چون

  • آذربایجان غربی
  • آذربایجان شرقی
  • اصفهان
  • فارس
  • تهران
  • اردبیل
  • کردستان
  • زنجان
  • کهکلویه و بویر احمد

اشاره کرد.

قیمت سیب درختی در هر کدام از این مناطق در زمان فروش از سردخانه ها، تقریبا یکنواخت است.

سیب درختی صادراتی خصوصا سیب درختی ارومیه که بیشترین میزان صادرات را به کشور های خارجی داشته است، سالانه میزان قابل توجهی را به کشور های هدف صادرات داشته است.

میزان تولید سیب قرمز سمیرم:

سیب درختی سمیرم خصوصا سیب قرمز صادراتی در این منطقه که یکی از با کیفیت ترین سیب ها در ایران جهت صادرات به شمار می رود، امسال حجم برداشت کمتری نسبت به پارسال دارد.

همین عامل ممکن است سبب افزایش قیمت سیب درختی در ایران شود. بررسی هایی که همکاران ما از باغات نواحی مهم سیب خیز کشور داشتند، همین مورد نیز در سایر نواحی وجود دارد.

حال اگر میزان سفارش و درخواست ها برای خرید سیب درختی قرمز و زرد جهت صادرات به کشور های خارجی افزایش داشته باشد و یا در حد سال گذشته باشد، بالطبع شاهد بالا رفتن قیمت خواهیم بود.

کشور هایی چون هند، افغانستان، پاکستان و روسیه عمده مقصد صادراتی سیب ایران هستند که امیدواریم سال صادراتی خوبی برای سیب درختی ایران داشته باشیم.

قیمت سیب زرد و قرمز دماوند:

کسانی که در زمینه تجارت سیب فعالیت دارند، می دانند که دماوند از دیر باز از جمله مناطق عمده تولید مرغوب ترین نوع سیب درختی در ایران است که قیمت سیب درختی این منطقه در بازار تهران، همیشه به بالاترین نرخ خرید و فروش می شود.

سیب درختی قرمز و زرد برداشت شده از باغات دماوند، در بسته بندی های سبدی سه کیلویی هستند که درصد سفتی آن بالای ۶ بوده و رنگ قرمز فوق العاده ای دارند.

صادرات هم همیشه سیب هایی را طلبیده که این فاکتور ها را داشته باشد.

بنابراین سیب صادراتی دماوند می تواند گزینه خوبی برای شما خریداران محترم جهت صادرات باشد.

البته این موضوع را هم اشاره کنیم که سیب های این منطقه از لحاظ منطقه ای، کیفیت خوب و بد دارند، بنابراین نوع منطقه در انتخاب نوع سیب بسیار حائز اهمیت می تواند باشد.

صادرات سیب درختی ایران به هندوستان:

اگر این مقاله ما را به دقت مطالعه کرده باشید، اشاره کردیم که یکی از بزرگ ترین بازار های صادراتی سیب درختی ایران، کشور هند است که سالانه تجار زیادی برای خرید وارد کشور ایران می شوند.

کلا سیب درختی که از مناطق مختلف ایران به این کشور صادرات می شود، از نوع واریته قرمز است و متاسفانه برای سیب زرد هیچ بازاری در این کشور وجود ندارد.

قیمت سیب درختی قرمز در این کشور همیشه بالا بوده، بطوریکه در سال گذشته، قیمت سیب ایران در بمبئی به حدود ۹۰ روپیه هم رسید.

بالطبع امسال می تواند از آن سال هایی باشد که قیمت در این کشور بالاتر باشد چرا که در سال جاری سیب در باغات این کشور به شدت کاهش داشته است و این میزان واردات این کشور را برای سیب درختی قرمز افزایش می دهد.

میزان درخواست بالا سیب از ایران و یا سایر کشور ها، سبب افزایش قیمت سیب در ایران نیز خواهد شد. بنابراین می تواند هم میزان صادرات افزایش یابد و هم اینکه درصد سود دهی برای صادرکنندگان نیز افزایش خواهد یافت.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید