مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی قرمز در بمبئی هند

آنچه در این مقاله میخوانید...

همکاری ویتاراد برای فروش سیب قرمزقیمت سیب قرمز ایران در چنای
قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی قرمز در بمبئی هند خوشبختانه هر سال در حال افزایش است و این بالا رفتن نرخ فروش صرفا برای سیب های ایران است که سالانه میزان صادرات سیب ما به این بازار رونق می گیرد.

بمبئی از بازار های عمده در کشور هندوستان است که سالانه از کشور های مختلف ارقام مختلفی از این میوه در بازار آن خیرد و فروش می شود.

با شروع برداشت سیب در ایران، خیلی از مشتریان ما در این کشور درخواست های خود را برای خرید سیب قرمز اعلام می کنند که عمده سیب های صادراتی از ایران در بسته بندی های سبدی بوده اند.

گروه ویتاراد در سال ۲۰۲۱ با ایجاد زیر ساخت های درست در همکاری با بازرگانان این کشور، توانسته است در این شهر دفتر نمایندگی ایجاد کند که در پاراگراف بعدی از نحوه همکاری این شرکت بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت سیب درختی

همکاری ویتاراد برای فروش سیب قرمز

در سال های گذشته بیشتر مشتریان در هندوستان و اغلب صادرکنندگان سیب درختی در ایران، برای همکاری مشکلاتی از قبیل نحوه پرداخت و اعتماد سازی با همدیگر داشتند و شرایط پرداخت مورد توافقی نداشتند.

از این رو گروه ویتاراد در دبی و هند با ایجاد و راه اندازی دفتر نمایندگی، این مشکل را کاملا حل کرده است و توانسته است همکاری های بزرگی را با وارد کنندگان بزرگ سیب در هندوستان داشته باشد.

این مشکل متاسفانه فقط برای ایران بوده است که به دلیل تحریم ها ایجاد شده است و کشور های دیگری که در بازار هند فعالیت بالایی دارند، به راحتی می توانند محصولات خود را با شرایط خاص به فروش برسانند.

عمده کشور های صادرکننده سیب درختی قرمز به کشور هند در حال حاضر:

  • آمریکا
  • ترکیه
  • لهستان
  • اسرائیل
  • فرانسه
  • آفریقای جنوبی

می باشند که اغلب میزان صادرات آنها بیشتر از حجم صادرات سیب ایران بوده است که در سال جاری شرکت بازرگانی ویتاراد قصد دارد تا با زیر ساخت هایی که ایجاد کرده است بتواند فرایند فروش و صادرات را برای بازار بمبئي و سایر ایالت های این کشور افزایش دهد.

قیمت سیب درختی

قیمت سیب قرمز ایران در چنای

چنای یکی از ایالت های جنوبی هند است که از مقصد اصلی ما برای صادرات انواع سیب درختی، کیوی ، خرما به شمار می رود. مردمان این منطقه نسبت به سایر شهر های هندوستان، بسیار خون گرم و مهربان هستند و این شرکت هر سال مشتریان زیادی را برای خرید سیب قرمز به ایران دعوت می کند.

با توجه به اینکه مسافت دریایی از ایران تا بندر چنای زیاد است، از این رو کارشناسان ما در امور خرید و بسته بندی سیب درختی در ایران، مرغوب ترین نوع از این میوه را در اختیار مشتریان در چنای قرار می دهند.

یکی دیگر از شهر هایی که در جنوب هند همواره از مشتریان بالفعل سیب درختی ایران بوده است، شهر کوچین است که همانند چنای، مشتریان عمده زیادی دارد که همکاری قابل توجهی با ما داردند.

نکته ای که قابل توجه است این می باشد که اغلب سیب هایی که برای این دو ایالت صادر می شود، دارای سایز ریز تا متوسط هستند. به نوعی ۱۰۰ گرم تا ۱۶۰ گرم که خواهان بالایی در بازار های عمده و خرده فروش دارد.

ما در مقاله های بعدی قصد داریم تا از نوع سیب های صادراتی و بازار های مهم هند اشاره کنیم که مشتریان ما بیشتر از کدام مناطق این کشور هستند.

قیمت سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید