خانه / سیب مراغه / قیمت سیب درختی مراغه صادراتی
بهترین سیب درختی اشنویه

قیمت سیب درختی مراغه صادراتی

قیمت سیب درختی مراغه صادراتی در بازار چند است؟ نرخ فروش عمده این سیب براساس چه معیارهایی مشخص می شود؟ از کدام مراکز بایستی اقدام به خرید سیب صادراتی نمود؟ پاسخ تمامی این سوالات در این مقاله داده خواهد شد.

سیب قرمز درختی

سیب درختی یکی از معروفترین محصولات ایران در بازارهای جهانی است که توانسته بهترین فروش را نیز به نام خود ثبت کند. قیمت سیب درختی ایران نیز مناسب تر از گذشته شده و مشتریان صادراتی را به سمت بازار کشورمان کشانده است. سیب هایی که در ایران تولید می شوند، اکثرا مال شهرهای زیر هستند:

  • سیب ارومیه
  • سیب مشگین
  • سیب اردبیل
  • سیب سمیرم
  • سیب شیراز
  • سیب مراغه

سیب درختی مراغه یکی از مرغوبترین سیب ها در میان انواع سیب ایرانی می باشد که توانسته این منطقه را به یکی از تولیدکنندگان معروف سیب تبدیل کند. قیمت سیب درختی مراغه نیز بسیار ایده آل بوده و منجر به حضور موفق آن در بازارهای صادرات نیز شده است.

قیمت سیب درختی

صادرات سیب درختی مراغه به عراق

صحبت از صادرات شد؛ پس بد نیست بدانیم که خیلی از کشورها خواهان همکاری با ایران هستند و خرید خوبی را از کشورمان انجام می دهند. یکی از این کشورها، عراق است که برای خرید سیب درختی ایرانی بسیار مشتاق بوده و هست. آمارهای صادرات سیب درختی نیز نشان می دهد که عراق جزو مشتریان پر و پا قرض ایران می باشد. البته عراق چون در همسایگی ایران قرار دارد، قیمت تمام شده برای آن نیز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد

قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی در بازار

تعیین قیمت سیب درختی در بازار وابسته به شاخصه های فراوانی می باشد. بعنوان مثال سیب درختی مراغه را می توان با توجه به فاکتورهای زیر بررسی کرد.

  1. منطقه تولید سیب
  2. کیفیت سیب درختی
  3. خریداران صادراتی سیب
  4. و …

مراغه در آذربایجان شرقی واقع شده و می تواند با کشورهای حاشیه دریای خزر و ترکیه خرید و فروش خوبی داشته باشد. سیب درختی مراغه کیفیت بسیار خوبی دارد. در سورت بندی ها نیز همیشه جزو محصولات صادراتی قرار گرفته است. با توجه به همه این موارد، طبیعی است اگر می بینیم سیب درختی مراغه در زمره اقلام صادراتی ایران قرار می گیرد.

خرید سیب درختی

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیب زرد مراغه

قیمت های رقابتی و کاملا مناسب سیب های زرد مراغه موجب رونق هر روزه بازارهای …

کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک