مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی میانه و مراغه | صادرات سیب قرمز

آنچه در این مقاله میخوانید...

ظرفیت سردخانه های مراغه و میانه:سیب قرمز لبنانی و بازار آن برای صادرات:قیمت سیب درختی ایران برای بازار هند:
قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی قرمز میانه و مراغه در ایران همیشه بالاترین نرخ را داشته و خوشبختانه صادرات بالایی نیز دارد.

این دو منطقه در استان آذربایجان شرقی واقع شده اند که سالانه حدود ۶۰۰۰۰۰ تن انواع سیب درختی از این مناطق برداشت می شوند که کیفیت بالای سیب های زرد و قرمز هر کدام از این مناطق سبب شده تا همیشه خواهان زیادی برای بازار داخل و صادرات داشته باشند.

کسانی که در حوزه صادرات سیب درختی فعالیت دارند، به خوبی از کیفیت انواع سیب در میانه و مراغه آشنایی دارند و می دانند که قیمت فروش سیب میانه و مراغه نسبت به سایر مناطق کشور همیشه بالاترین نرخ را دارد.

ظرفیت سردخانه های مراغه و میانه:

طبق آمار بدست آمده از صنایع و معادن، تعداد سردخانه های راه اندازی شده در این دو منطقه بالغ بر ۱۲۰ دستگاه است که در مجموعه بالغ بر ۳۵۰۰۰۰ تن ظرفیت سردخانه های این مناطق بوده است که سالانه ارقام مختلف از سیب های زرد و قرمز پاییزه از آنها برای صادرات خرید و فروش می شوند.

با افزایش میزان برداشت و بالا رفتن حجم زیر کشت نهال این سیب ها در هر کدام از این مناطق، باعث خواهد شد تا در سال های آینده شاهد راه اندازی تعداد سردخانه های بیشتری باشیم.

قیمت سیب درختی رقابتی مراغه و میانه در سال ۲۰۲۰ منجر به افزایش صادرات به

 • هندوستان
 • روسیه
 • قزاقستان
 • قرقیزستان
 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان

خواهد شد که امیدواریم بازرگانی ویتاراد در این دو منطقه بتواند همانند سال های قبل، مشتریان خارجی خود را برای خرید سیب درختی به این مناطق سوق دهد.

سیب قرمز لبنانی و بازار آن برای صادرات:

یکی از واریته های مهم سیب درختی که همیشه صادرات خوبی نیز داشته است، سیب قرمز لبنانی است که در کشور های خارجی به نام سیب رد دلیشز معروف است.

این گونه از سیب درختی در بیش از ۱۷ استان برداشت می شود و همینطور حجم صادرات نیز بالاترین رقم برای این واریته بوده است.

سیب قرمز به دلیل ماندگاری بالا و طعم منحصر به فرد خود، همیشه از کشور های فوق الذکر سفارش های عمده ای داشته است که اگر حجم تولید نیز افزایش پیدا کند، باز به همان اندازه بازار صادراتی خوبی خواهد داشت.

قیمت سیب درختی ایران برای بازار هند:

برای بازار هندوستان تنها سیبی که بالاترین حجم فروش را دارد، سیب درختی قرمز است. در واقع در سطح بازار هند، شهروندان این کشور سیب زرد را به عنوان واریته ای از سیب درختی نمی شناسند و از این رو همیشه نه تنها از ایران، بلکه از سایر کشور ها نیز سیب قرمز را برای خرید سفارش می دهند.

در ایران نیز، برای اینکه بتوان قدرت رقابت پذیری خوبی داشت، صادر کنندگان همیشه قیمت سیب درختی ایران را با نرخ رقابتی به مشتریان خود ارائه می هند.

عمده شهر های تولید کننده که بیشترین صادرات را به کشور هند داشتند از مناطق

 • ارومیه
 • اشنویه
 • سمیرم
 • مراغه

بودند که قیمت فروش سیب درختی در هر کدام از این شهر ها متفاوت بوده است. چراکه کیفیت سیب قرمز که برای هند لازم است، در گرید های مختلفی از باغات برداشت می شوند که تاثیر در قیمت فروش آن دارد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید