مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی پیرانشهر برای صادرات

آنچه در این مقاله میخوانید...

نواحی برداشت سیب درختی قرمز پیرانشهر:میزان تولید سیب درختی در استان آذربایجان غربی:قیمت سیب درختی قرمز برای صادرات به آلمان:
قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی زرد و قرمز پیرانشهر در استان آذربایجان غربی برای صادرات به بازار هایی چون روسیه و هند حدود ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان برآورد شده است.

پیرانشهر از مناطقی می باشد که سالانه بهترین سیب های درختی را در گرید های مختلف از سردخانه های آن خرید و فروش می شود.

بیشترین سیب درختی صادراتی که از باغات پیرانشهر برداشت می شود، از نوع سیب زرد لبنانی (گلدن دلیشز) و سیب قرمز لبنانی ( رد دلیشز ) بوده است.

هر کدام از این سیب هایی که ذکر شده در نواحی مختلف این منطقه قابل برداشت است که کیفیت آنها هم نسبت به ناحیه برداشت شده آن متفاوت است.

نواحی برداشت سیب درختی قرمز پیرانشهر:

بهترین نواحی که می توان هر سال سیب های قرمز با کیفیت با درصد رنگ بالا برداشت کرد، جاده منتهی به سمت اشنویه است که سیب های کوهپایه در آن زیاد است که اگر چنانچه قصد داشتید باغات وسیع این منطقه را اجاره کنید، می توانید این ناحیه را انتخاب کنید.

طبیعتا قیمت فروش سیب درختی قرمز این ناحیه از پیرانشهر، به نسبت سایر نواحی آن کمی بالاتر است و حتی در سطح سردخانه های این شهر هم هر سال قیمت سیب درختی این نواحی به بالاترین نرخ بوده است.

به جز پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، سیب های ممتاز در

  • سلماس
  • ارومیه
  • اشنویه
  • مهاباد
  • سردشت
  • نقده

نیز وجود دارد که می بایست نواحی خوب هر کدام از این شهر ها را بشناسید و اطلاعات داشته باشید.

میزان تولید سیب درختی در استان آذربایجان غربی:

استان آذربایجان غربی به عنوان  بزرگ ترین تولید سیب درختی و همچنین به عنوان مرجع تعیین کننده قیمت سیب درختی در ایران شناخته شده است.

هر سال در این استان چیزی حدود ۱.۵ میلیون تن از انواع سیب درختی از سطح باغات نواحی مختلف آن برداشت و حدود ۶۰٪ آن برای صادرات خرید و فروش می شود.

این استان به دلیل داشتن نواحی کوهپایه ای زیاد، بهترین نوع از سیب های درختی را به بازارهای مختلف داخلی و خارجی معرفی کرده است.

خرید سیب درختی از این استان سبب شده تا به دلیل مسافت کوتاه نسبت به کشور های همجواری چون عراق، آذربایجان، ارمنستان و همچنین کشور های اروپای شرقی با قیمت رقابتی تری انجام شود.

سیب درختی ارومیه، اشنویه، پیرانشهر، مهاباد ، نقده از عمده محصولات صادراتی در ایران محسوب می شوند که قیمت سیب قرمز و زرد در هر کدام از این نواحی، به بالاترین نرخ خرید و فروش می شود.

قیمت سیب درختی قرمز برای صادرات به آلمان:

آلمان بازار بسیار بزرگی در مرکز اتحادیه اروپا است که کشور های مختلف در این بازار مشغوب فعالیت هستند.

بازرگانی ویتاراد هم با داشتن استانداردهای لازم جهت صادرات سیب درختی ایران به این کشور توانسته علاوه بر سیب درختی، محصولاتی چون انار، کیوی، هندوانه، خربزه و برخی از صیفی جات را به بازار آلمان صادرات کند.

سیب درختی قرمز ایران که بیشترین خواهان و درخواست را از بازار آلمان داشته است، سالانه حدود ۱۲۰۰ تن از این سیب به این کشور صادرات می شود. قیمت سیب درختی قرمز برای صادرات به آلمان، با توجه به اینکه سایز و نوع بسته بندی آن متفاوت است، کمی بالاتر از بسته بندی سبدی است، اما نسبت به سیب هایی که از سمت کشور های رقیب وارد بازار آلمان می شود، بسیار رقابتی تر بوده است.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید