مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب صادراتی قرمز پادنا

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب درختی پادنا و بازار صادراتی آن:کیفیت سیب درختی صادراتی ایران:قیمت سیب صادراتی میانه در ایران:
قیمت سیب درختی

قیمت سیب صادراتی قرمز پادنا در دو سال اخیر از ۵۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰ تومان خرید و فروش شده است.

پادنا که در شهرستان سمیرم و در دل دامنه کوه دنا واقع شده است، دارای بهترین سیب درختی زرد و قرمز در سطح ایران است.

سیب قرمز پادنا از نظر سایز، دارای قالب متوسط و از نظر رنگ نیز، قرمز تیره است که مختص بازار های صادراتی است.

کسانی که در زمینه خرید و یا فروش سیب درختی قرمز پادنا فعالیت دارند، به خوبی می دانند که سطح کیفی سیب های این منطقه، در چه رنجی است.

حتی قیمت فروش سیب پادنا در بازار داخل نیز با بالاترین نرخ در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

سیب درختی پادنا و بازار صادراتی آن:

سیب درختی پادنا یکی از مرغوب ترین نوع در ایران است که بازار صادراتی بسیار بالایی نیز به خود داشته است و خوشبختانه در سال جاری با افزایش میزان باردهی درختان در سطح باغات این منطقه، سبب خواهد شد تا میزان صادرات سیب این منطقه به کشور هایی چون

  • روسیه
  • هند
  • آلمان
  • قزاقستان
  • قرقیزستان
  • عراق
  • افغانستان
  • پاکستان
  • انگلیس

افزایش و رشد داشته باشد. حتی سیب درختی زرد پادنا نیز به دلیل داشتن بالاترین سطح کیفی، در بسته بندی های کارتنی و سبدی که هر کدام از بازار های مذکور صادرات می شود.

همه این موارد باعث شده تا قیمت سیب صادراتی پادنا، در کنار سیب درختی برخی از مناطق ایران با بالاترین قیمت خرید و فروش شود.

کیفیت سیب درختی صادراتی ایران:

در مطالب گذشته گفته بودیم که ایران با تولید سالیانه حدود ۵ میلیون تن سیب درختی در جهان، یکی از قطب های اصلی صادرات سیب درختی به شمار می رود.

سالم بودن سیب های ایران نسبت به محصولات کشور های تولید کننده دیگر، سبب شده تا هر سال مشتریان زیادی برای خرید از ایران درخواست بدهند.

طعم سیب درختی ایران منحصر به فرد است و هر مشتری خارجی را برای تست آن به سمت خود سوق می دهد. بنابراین خیلی از مشتریان خارجی در کشور های هدف ما، تبدیل به مشتریان بالفعل برای خرید انواع سیب درختی صادراتی زرد و قرمز ایران شده اند.

همچنین قیمت سیب صادراتی ایران برای صادرات به خریداران خارجی بسیار رقابتی بوده است که میزان سود خریداران را در سطح بازار آن کشور افزایش می هد.

چنانچه قصد خرید و ثبت سفارش برای خرید سیب قرمز یا زرد ایران را دارید، گروه بازرگانی ویتاراد با در اختیار داشتن بزرگ ترین سردخانه در ارومیه آماده ارائه خدمات خواهد بود.

قیمت سیب صادراتی میانه در ایران:

اگر بخواهیم سیب های درختی ایران را از نظر کیفیت و منطقه برداشت آنها تفکیک کنیم، سیب درختی میانه اولین شهری خواهد بود که دارای بهترین سیب برای بازار داخلی و صادرات است.

صراحتا می توان اعلام کرد که در بازار تهران، اگر سیب درختی سایر مناطق با قیمت ۸۰۰۰ تومان خرید و فروش شوند، سیب میانه با حداکثر قیمت یعنی ۱۲۰۰۰ تومان در اختیار خریداران آن قرار داده می شود. نوع خاک و همچنین آب و هوا بسیار تاثیر گزار در کیفیت سیب دارد و منطقه میانه با داشتن همه این فاکتور ها، سالانه یکی از گران قیمت ترین نوع از سیب های درختی زرد و قرمز به بازار روانه می کند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید