مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

بیشترین سرچ برای سیب قرمزنوع بسته بندی سیب برای کشور هندشرکت های بسته بندی و فروش سیب درختی
قیمت سیب قرمز

اگر به دنبال استعلام قیمت سیب قرمز ایران هستید، مشاوران ما در زمینه امور بازرگانی آماده ارائه خدمات خواهند بود. سیب قرمز در ایران با آغاز شدن برداشت از باغات و همینطور با شروع همزمان صادرات سیب درختی نرخ آن در سال ۲۰۲۱ از ۱۲ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان برآورد شده است.

لازم به ذکر است که تفاوت قیمت ها در ایران بستگی به منطقه برداشت، خاک حاصلخیز باغ، میزان درصد رنگ گیری هر کدام از سیب ها، درصد یا میزان صفت یا همان سختی سیب دارد که مشتریان در بازار ایران و همینطور در بازارهای خارجی هدف که هر سال از ایران خریداری می کنند نسبت به همین موارد نوع سیب را از نظر گرید بندی خریداری می کنند.

قیمت سیب قرمز

بیشترین سرچ برای سیب قرمز

همانطور که با مجموعه ویتاراد از طریق اینترنت و فضای مجازی آشنا شده اید لازم شد که برای شما اعلام بکنیم که بدانید بیشترین جستجویی که برای خرید سیب قرمز از سمت بازارهای خارجی صورت می گیرد عبارتند از:

  • قیمت سیب قرمز ایران
  • شرکت های صادر کننده سیب قرمز در ایران
  • قیمت سیب ایران
  • فروشنده سیب درختی
  • بهترین سیب قرمز ایرانی بوده است و ما در این مقاله سعی داریم تا در مورد سیب درختی و جزئیات آن از زمان برداشت تا صادرات آن به کشورهای خارجی که جزء مشتریان اصلی ما برای خرید سیب درختی قرمز می باشد صحبت بکنیم.

بهتر است بدانید که سیب قرمز همانند سیب طلایی در اغلب شهرهای شمال غربی و مرکزی ایران در شهریور ماه برداشت می شود که بعد از این که این سیب از سمت باغداران برداشت شد در سبدهای پلاستیکی ۱۰ کیلویی به سردخانه هایی که مجهز به سیستم خنک کنندگی قوی هستند در دمای بین ۰ تا دو درجه سانتیگراد بالای صفر نگهداری می‌شوند. میزان ماندگاری سیب قرمز هر کدام از این مناطق در سطح سردخانه ها نیز متفاوت می باشد برخی از سیب ها تا ۴ ماه، برخی از آنها در مناطق مختلف تا شش ماه و همچنین ما در سال گذشته سیب بعضی از مناطقی را که شناسایی کرده ایم تا یک سال نیز در سردخانه ها نگهداری کرده ایم بدون آنکه افت کیفیت داشته باشند.

قیمت سیب قرمز

نوع بسته بندی سیب برای کشور هند

در سالهای گذشته بیشتر سیب هایی که برای کشور هند صادرات می شود اغلب در سبدهای پلاستیکی ۱۰ کیلویی به صورت سه ردیفه بسته بندی می شدند‌. داخل هر کدام از این سبدها سایزهای مختلفی از سیب ها بدون سورت منظم وجود داشت و در حال حاضر نیز با همین نوع بسته بندی در سردخانه های ایران نگهداری می‌شوند. اما خوشبختانه طی ورود انبوه سیب ایران به هند شهروندان و کسانی که در بازار عمده فروشی این کشور فعالیت داشتند، رفته رفته سفارش خود را در سبد های دو ردیفه که رنگ آنها سفید است و همچنین در کارتون های دو ردیفه ۸ کیلویی و ۱۰ کیلویی تغییر دادند و در حال حاضر مجموعه ویتاراد هر سال برای مشتریان سابق خود سیب ها را در این نوع بسته بندی به کشور هندوستان صادرات می کند.

هر چقدر که میزان بسته بندی سیب درختی برای هندوستان تمیزتر و شکیل تر باشد مطمئناً خریداران زیادی رو برای همکاری و خرید سیب ایران متقاعد می کند، از این رو هر سال قیمت سیب قرمز ایران برای صادرات به هندوستان تغییر اساسی در سطح باغات داشته است.

قیمت سیب قرمز

شرکت های بسته بندی و فروش سیب درختی

هر مجموعه باید با تعیین زیرساخت‌های خود بتواند در حوزه فعالیت خود موفق ظاهر شود به همین خاطر کسانی که در در زمینه تولید سیب درختی فعالیت دارند باید تمرکز خود را در این حوزه بیشتر کند و اگر اطلاعات درست و به روز از نحوه تولید صحیح این میوه نداشته باشد نمی‌تواند محصول خود را برای بازارهای مختلف به فروش برساند. همینطور شرکت‌هایی که در زمینه بسته بندی و فروش سیب درختی فعالیت دارند آنها نیز می بایست در حوزه کاری خود تجارب خوبی داشته باشند تا بتوانند مشتریان خود را برای خرید محصولات متقاعد کنند. قیمت سیب قرمز ایران در بین باغدارانی که در یک شهر اقدام به تولید این میوه می کنند متفاوت است و دلیل آن را اعلام کردیم که باید هر کسی درمحدوده کاری خود استاد باشد تا بتواند خدمات یا محصولات خود را با بالاترین نرخ به فروش برساند.

گروه شرکتهای ویتاراد با تجربه چند ساله به خوبی می داند که سیب هایی که از باغات برداشت می شوند چه نوع کیفیتی برای صادرات به بازارهای خارجی دارند از این رو هیچ موقع نخواسته است که صرفاً سفارش مشتریان خود را تامین کند بلکه همواره سعی بر این داشته است که بتواند مشتریان بالقوه خود را به بالفعل تبدیل کند. این هم از رعایت موارد اصلی ساختار سازی صادراتی است که هدف خود را در رضایت مشتریان خود قرار داده است.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید