مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز برای صادرات به هند

آنچه در این مقاله میخوانید...

سیب کدام مناطق در ایران بهتر است؟بهترین زمان برداشت سیب قرمزصادرات سیب درختی به چنای هند
قیمت سیب قرمز

قیمت سیب قرمز برای صادرات به هند که از اواخر شهریور شروع می شود، از ۸۰۰۰ تومان به بالا بوده است که نرخ قابل قبولی برای خریداران و صادرکنندگان بوده است.

همانطور که می دانید، هند تنها مشتری خرید سیب قرکز است. نه تنها از ایران بلکه از سایر کشور ها نیز فقط سیب قرمز را خریداری می کند.

دلیل این موضوع هم این است که شهروندان این کشور تنها خواهان این نوع سیب درختی هستند و هر سیبی که رنگ آن قرمز باشد از واریته های مختلف اقدام به خرید می کنند.

در ایران نیز با شروع برداشت سیب تابستانه گالا و سیب پاییزه رد دلیشز، خریداران هندی اقدام به سفارش خرید از ایران می کنند.

قیمت سیب قرمز

سیب کدام مناطق در ایران بهتر است؟

مشتریان محترم توجه داشته باشند که ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع سیب درختی در جهان است که در هر کدام از نواحی آن، دارای باغات بسیار وسیع از این میوه می باشد.

اما میزان سطح کیفیت سیب های درختی در هر کدام از شهر های ایران می تواند نسبت به شرایط آب و هوایی متفاوت باشد.

به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم تا شما را از این مناطق و سیب های آن مطلع سازیم.

اگر توجه داشته باشید ما در مطالب گذشته گفتیم که کیفیت سیب های ایران نسبت به شهر ها و موقعیت آنها می تواند کاملا متفاوت باشد، از این رو در موقع رید حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین سیب قرمز را که از نظر ماندگاری، رنگ در سطح بالایی هستند، خریداری کنید.

قیمت سیب قرمز ایران در سطح سردخانه ها یکنواخت نبوده است و ممکن است تفاوت زیادی داشته باشد، از این رو فقط به دنبال قیمت ارزان سیب درختی نباشید، چون بالطبع میزان ماندگاری آن در سردخانه ها نیز پایین تر است.

یکی از مناطق مهمی که دارای سیب های با کیفیت هستند می توان به:

  • ارومیه
  • اشنویه
  • سمیرم
  • میانه
  • مراغه
  • دماوند

اشاره کرد که البته خاطر نشان بکنیم که کیفیت سیب های برداشت شده در هر کدام از این شهر ها نیز یکنواخت نیستند که می بایست نواحی مهم در هر کدام از این شهر ها را بدانید.

شرکت بازرگانی ویتاراد با تجریه چندین سال در این زمینه، همواره توانسته است مرغوب ترین نوع از سیب قرمز را برای بازار هند و سایر کشور ها تامین و صادرات نماید.

قیمت سیب قرمز

بهترین زمان برداشت سیب قرمز

بهترین زمان برداشت سیب قرمز در باغات ایران، اواخر شهریور است که در بیشتر مناطق میزان قند سیب ها تکمیل شده و رنگ کامل تری به خود می گیرند.

در مناطقی هم که هوای بسیار سردی دارد، اغلب یک ماه دیر تر شروع می شود که سیب های این مناطق هم رنگ بالایی دارند و هم میزان سفتی آنها بیشتر است که طبیعتا میزان ماندگاری زیاد آن ها نیز می باشد.

خرید سیب قرمز ایران از بهترین مناطق می تواند بازار بزرگی را برای شما در کشور های خارجی به ارمغان بیاورد که ما در پاراگراف بالا به این مناطق اشاره کردیم.

قیمت سیب قرمز ایران برای صادرات به هند در چند سال اخیر رو به افزایش بوده است، چرا که خریداران در این کشور روی به خرید با کیفیت ترین سیب با سورت مکانیزه می کنند که طبیعتا قیمت تمام شده این محصول را افزایش می دهد.

قیمت سیب قرمز

صادرات سیب درختی به چنای هند

صادرات سیب درختی به چنای هند بعد از بندر نوا شیوا بالاترین میزان را از ایران داشته است، بندر چنای در جنوب این کشور واقع شده است که خریداران در آن همواره درخواست خرید سیب صادراتی از ایران داشته اند.

در کشور هند، بعد از اینکه سیب های برداشت شده از باغات کشمیر رو به اتمام می شود، واردات سیب نیز همزمان شروع می شود که یکی از مهم ترین ایالت های جنوبی هند که بالاترین میزان واردات سیب درختی را داشته ند، چنای و کوچین هستند که بازرگانی ویتاراد مشتریان بالفعل زیادی در آنها دارد.

قیمت سیب قرمز ایران در بنادر جنوبی هند، نسبت به مناطق شمالی این کشور همواره بالا بوده است و خوشبختانه نرخ سیب ایران اگر در بمبئی ۷۰ تا ۸۵ روپیه خرید و فروش می شود، در شهر های جنوبی این کشور بالاتر از این قیمت در اختیار خرده فروشان قرار داده می شود و همین موضوع سبب شده تا در سال های اخیر میزان صادرات سیب قرمز ایران به جنوب هند رونق بیشتری داشته باشد.

قیمت سیب قرمز

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید