مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز پاییزه

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش صادرات سیب درختیکوتاژ صادراتی سیبقیمت سیب قرمز پاییزه برای صادرات آفریقا
قیمت سیب قرمز پاییزه

قیمت سیب قرمز پاییزه که نام آن در بازارهای جهانی سیب رد دلیشز شناخته می شود در بازار ایران با نرخ ۸ هزار تا ۱۲ هزار تومان به ازای هر کیلو خرید و فروش می‌شود.
همانطور که از اسم آن نیز مشخص است زمان برداشت این نوع سیب از باغات از اوایل فصل پاییز می باشد. اوایل مهر ماه بهترین زمان برای چیدن سیب قرمز است و در همان اوایل برداشت فرایند صادرات آن نیز استارت می خورد و در نتیجه نسبت به تقاضای بازار، قیمت سیب قرمز پاییزه نیز نسبت به گرید، بسته بندی و منطقه برداشت متفاوت می باشد.

سیب قرمز ایران به دلیل اینکه طعم سالم و ارگانیک دارد همواره زبانزد خریداران خارجی در کشورهای مختلف بوده است و این موضوع باعث شده تا ما هر سال شاهد بیشترین آمار صادرات سیب قرمز به این کشورها باشیم.
در فصل پاییز علاوه بر سیب قرمز واریته دیگری نیز از باغات برداشت می‌شود که هر دو رقم بیشترین میزان فروش برای بازارهای خارجی داشته است و همه این عوامل روی هم رفته سبب شده است تا با باغداران هر سال تمایل بیشتری برای افزایش میزان زیر کشت این سیب داشته باشند.

قیمت سیب قرمز پاییزه

روش صادرات سیب درختی

در ایران میزان تولید سیب درختی در سال ۲۰۲۱ به بیش از ۵ میلیون تن رسیده است و بالا بودن این حجم از برداشت دغدغه های فکری خیلی از باغداران را به خود دیده است و آنها همواره به فروش محصولات خود می اندیشند. ما در این مقاله سعی می کنیم تا روش‌هایی که می توان صادرات سیب درختی را به سهولت انجام داد را بیان کنیم.
صادرات یک امر کاملاً ساده و آسان است و تنها کاری که نیاز هست برای این کار انجام داد بازاریابی درست در کشورهای هدف می باشد و باید بدانیم که سیب ایران بیشتر در کدام کشورها خواهان زیادی دارد و قیمت سیب قرمز پاییزه ایران در بازار این کشور ها چه نرخی است.
اگر این مورد را بتوانید به درستی آنالیز و بررسی کنید کار صادرات تمام شده است و بقیه کارها از طریق شرکت های حمل و نقل انجام می شود.

زمانی که شما مشتریان بالقوه از کشورهای خارجی پیدا کردید آنها نسبت به درخواست بازار خود اقدام به ثبت سفارش خرید سیب خواهند کرد و شما می بایست طبق درخواست مشتریان اقدام به تامین سیب مورد نظر آنها بکنید. بعد از این کار موارد صادراتی از قبیل:
روش درست پالت بندی کردن
حمل و نقل زمینی تا گمرک خروجی
ترخیص کالا توسط شرکت های کارگزار
حمل و نقل دریایی و یا زمینی بعد از گمرک خروجی
ارائه حساب بانکی بین الملل یا صرافی
توسط شرکت های مختلف فعال در عرصه هر کدام از این موارد انجام خواهد شد و شما نیاز و یا دغدغه انجام این کارها را نخواهید داشت.
انجام این کار ها به عنوان اینکه شما صادر کننده هستید بر عهده شما خواهد بود اما به صورت تفکیک شده هر کدام از شرکت‌ های کارگزار وظیفه انجام این کارها را خواهند داشت.
قیمت سیب قرمز پاییزه با احتساب تمام هزینه هایی که انجام شد، قیمت سیب قرمز پاییزه تمام شده شما برای ارائه به مشتریان خارجی خواهد بود یعنی شما باید بدانید که سیب در سردخانه چه نرخی است، هزینه حمل تا گمرک خروجی و همینطور هزینه‌های ترخیص و کشتیرانی را نیز بعد از اینکه محاسبه کردید باید به درستی قیمت سیب قرمز پاییزه رقابتی به مشتریان ارائه دهید تا بتوانید اولین قدم در حوزه صادرات سیب درختی بردارید.

کوتاژ صادراتی سیب

هر کس که به عنوان صادر کننده محصولی فعالیت دارد طبیعتاً بعد از اظهار گمرک، کد صادراتی می گیرد.
چنانچه اطلاع از معنی کوتاژ ندارید توضیحات مختصر برای شما بیان می کنیم.
هنگامی که شما اقدام به صادرات سیب درختی ایران کردید و بار شما در گمرک خروجی توسط شرکت‌های کارگزار اظهار شد کد اظهار برای شما تعلق می‌گیرد که به اصطلاح کد کوتاژ و یا همان کوتاژ صادراتی نامیده می شود.
برای این که بتوانید ارز حاصل از صادرات را در بانک ها با قیمت سیب قرمز پاییزه به فروش برسانید نیازمند کوتاژ صادراتی هستید که آن را به بانک های مرتبط ارائه خواهید داد و بانک نیز در مقابل کوتاژ صادراتی شما اقدام به خرید و یا اجازه فروش ارز حاصل از صادرات سیب برای شما می دهد.

شاید در گفتار، انجام این فرآیند برای شما دشوار به نظر برسد اما در عمل کار آنچنان سختی ندارد و کسانی که تمایل دارند تا وارد حوزه صادرات سیب درختی ایران شوند، گروه بازرگانی ویتاراد با تجربه چند ساله در این زمینه قادر خواهد بود تا مشاوره‌ های لازم و همکاری های طولانی مدت را در این زمینه داشته باشد.
همینطور این شرکت از تمام کسانی که در امور سردخانه داری و حتی باغداران نمونه که حجم بسیار بالایی از این میوه را هر سال از باغات خود برداشت می کنند آماده همکاری مشارکتی خواهد بود که برای دریافت جزئیات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما در امور بازرگانی بین الملل ارتباط بگیرید.
هر سال این مجموعه قیمت سیب قرمز پاییزه را نسبت به بازارهای مستقیم که دارد با بالاترین نرخ نسبت به شرکت‌ های رقیب به فروش می رساند و این امید بخش اکثر باغداران است که هر سال همکاری خوبی با این شرکت داشتند و در سال جدید نیز با گسترش بازارهای هدف خود سعی داریم تا بتوانیم گرید های مختلف از سیب های پاییزی ایرانی را به بازارهای جهانی معرفی کنیم.

قیمت سیب قرمز پاییزه

قیمت سیب قرمز پاییزه برای صادرات آفریقا

کشورهای آفریقایی نیز جزء مشتریان ما برای خرید سیب قرمز و طلایی هستند و عمدتاً کشورهایی که در این قاره بیشترین ثبت سفارش دارند می‌توان به
کنیا
لیبی
سودان
اشاره کرد که هر کدام نسبت به حجم کشش بازار خود اقدام به خرید انواع سیب ایرانی می‌کنند.
خوشبختانه در سه سال اخیر برخی از کشورهای آفریقایی علاوه بر سیب درختی، سایر محصولات کشاورزی ایران را نیز به چرخه خرید خود اضافه کرده اند و گروه ویتاراد شاهد همکاری مستمر با تجار این کشورها در زمینه صادرات کیوی، انار و پرتقال است که سبب شده است تا این کشورها به عنوان بازارهای مهم ایران در قاره آفریقا شوند.

با گسترش بازار ایران در قاره آفریقا، قیمت سیب قرمز پاییزه برای صادرات به کشورهای هدف در این قاره، افزایش قابل توجهی داشته است که نشان دهنده بالا رفتن میزان تقاضا از بازار این کشور ها بوده است.
البته از بین میوه سیب تنها سیب قرمز نیست که به این کشور ها به فروش می رسد بلکه خریداران آفریقایی سیب زرد را نیز جزء سفارش خرید خود قرار می دهند
و این موضوع باعث شده است تا با شروع برداشت ارقام مختلف سیب در ایران، صادرات آن به آفریقا نیز ادامه یابد و ما هر هفته گرید های مختلف از سیب های پاییزه را از طریق کشتی به بنادر مهم کشورهای مذکور ارسال می‌کنیم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید