خانه / سیب ایرانی / قیمت عمده سیب درختی | صادرات سیب ایرانی به اروپا
فروش سیب درختی صادراتی

قیمت عمده سیب درختی | صادرات سیب ایرانی به اروپا

قیمت عمده سیب درختی ایرانی برای صادر کننده های بزرگ اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل همواره در راستای صادرات این میوه به کشورهای اروپایی توجه شده و بسیاری از محصولات با استانداردهای ویژه در آنها عرضه می شود.

صادرات سیب درختی

میوه ها از مهمترین تولیداتی هستند که سرمایه گذاری زیادی در راستای تولید آنها دیده می شود. بخصوص وقتی کشورهای بزرگ و تخصصی به این حوزه ورود پیدا کرده و میوه هایی با توجه به نیاز مردم تولید و ارائه می دهند. در ایران نیز می توان شاهد سرمایه گذاری بر روی تولید انواع میوه ها بود. بخصوص تولیداتی که در بازار داخلی و خارجی بیشترین تقاضا را دارند.

سیب درختی یکی از این میوه بوده که می توان شاهد سرمایه گذاری ویژه از آن در شهرهای مختلف تولید کننده مانند ارومیه و سمیرم بود. این میوه ها بسیار درجه یک و استاندارد تولید و راهی بازار می شوند.

خرید عمده سیب

انواع سیب درختی در ایران

همانطور که می دانید سیب درختی ایران یکی از بهترین ها در منطقه شناخته شده است. به طوری که از کشورهای مختلف دنیا برای خرید این میوه مراجعه شده و تولیداتی خریداری می شوند که تحت شرایط ویژه و با کیفیت عالی تولید شده اند.

از انواع سیب درختی درجه یک ایرانی که گزینه ای بسیار خوب برای صادرات بوده عبارتند از:

  • سیب درختی قرمز
  • سیب درختی زرد
  • سیب درختی سبز
  • سیب درختی سفید

میزان تولید هر یک از این گونه ها متفاوت بوده و معمولا با توجه به تقاضای بازار داخلی و خارجی ارائه می شوند. در این میان محصولات درجه یک و استاندارد بیشترین تقاضا را خواهند داشت.

قیمت سیب در بازار

قیمت عمده سیب درختی

اعلام قیمت سیب درختی در بازار از موضوعاتی ست که در تجارت آن تاثیرات زیادی دارد. به همین دلیل بیشتر تولیداتی از سوی عرضه کننده ها اعلام قیمت شده که دارای کیفیت عالی بوده و همواره درجه مرغوبیت آنها مشخص می باشد.

از این رو در انتخاب و خرید عمده انواع سیب درختی باید به قیمت روز محصول دقت زیادی شد. در این میان شرکت های توزیع کننده توجه وِیژه ای به موضوع کیفیت و مرغوبیت داشته و محصولاتی را ارائه می دهند که از نظر استانداردهای موجود در شرایط خوب قرار داده و به راحتی خرید و فروش می شوند.

سیب قرمز ارومیه

صادرات سیب ایرانی به اروپا

سیب ایرانی را می توان از جمله میوه هایی دانست که بازارهای جهانی نیز راه یافته و از جمله محصولات خوب و درجه یک بشمار می آید. با توجه به اینکه تولید سیب درختی در ایران زیاد بوده، مازاد تولید به کشورهای مختلف عرضه شده و این مسئله کمک زیادی به فروش خارجی می کند.

صادرات سیب درختی به کشورهای اروپایی را می توان گواه این مدعا دانست و در حال حاضر مقادیر زیادی از این میوه به دیگر بازارها عرضه می شوند.

از مهمترین کشورها برای صادرات سیب قرمز و زرد ایرانی عبارتند:

  • روسیه
  • اوکراین
  • ترکیه
  • اسپانیا
  • ایتالیا
  • جمهوری آذربایجان

شرکت ویتاراد نیز با سرمایه گذاری بر روی بازارهای اروپایی توانسته بسیاری از مشکلات را حل نموده و همواره باکیفیت ترین سیب درختی را با قیمت روز ارائه می دهد.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی ویتاراد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09149376131
شماره تلفن ثابت:04432437702
پست الکترونیکی: vitaminmiveh@gmail.com
کانال تلگرام اینستـاگـرام پیج فیسبوک