مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید بهترین سیب درختی ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سیب درختیتولید سیب درختی در ایرانخرید بهترین سیب ایرانخرید سیب درختی عمدهخرید سیب درختی درجه یکخرید سیب درختی ارگانیکخرید سیب درختی صادراتیفروش سیب درختی ارومیهصادرات سیب درختی ایرانمراکز فروش سیب قرمز
قیمت سیب درختی

اگر از مشتریان خرده و عمده سیب درختی هستید، اگر برای مصرف و یا کسب و کارخ ود نیازمند تهیه این میوه ارزشند هستید، با پیشنهادات فوق العاده مرکز خرید بهترین سیب درختی ایران همراه شوید.

سیب درختی ایران

انواع سیب درختی

ایران کشوری است چهار فصل، که انواع آب و هواهای مختلف را می توان در چهار گوشه آن مشاهده کرد. درحالی یک منطقه درگیر برف و باران می باشد، منطقه ای دیگر درگیر بادهای کولرهای آبی و گازی می باشد.
آب و هوای متفاوت ایران باعث شده که از هزاران سال قبل تولید انواع محصولات کشاورزی در آن رواج داشته باشد و هر ساله به کشورهای مختلف دنیا صادر گردد. یکی از میوه هایی که به صورت گسترده در مناطق سردسیری ایران تولید و به کشورهای متعدد صادر می شود، انواع سیب درختی است.
این میوه در مناطق سردسیری و معتدل ایران به خوبی به عمل می آید که استان های سه گانه خراسان، آذربایجان غربی و شرقی، تهران، البرز، همدان، مرکزی، مازندران، اصفهان، فارس، گلستان و بخش هایی از جنوب استان بزرگ کرمان، به عنوان بزرگترین تولیدکننده آن می باشد.

تولید سیب درختی در ایران

سیب درختی ایرانی در ارقام و انواع مختلفی تولید می شود که انواع سیب درختی گلاب، انواع سیب سرخ، انواع سیب زرد و انواع سیب سبز مهمترین آنها هستند و در این میان هر کدام زیر مجموعه های مختلفی دارند مثل سیب سرخ خراسان، سیب سبز ارومیه، سیب زرد لبنانی و غیره.
سیب های درختی ایران دارای کیفیتی بی نظیر در ظاهر، مزه و مواد هستند که، آزمایشات مختلف بر روی گونه های مختلف آنها نشان داده که انواع ویتامین ها از جمله «A، B، C، D، E» به همراه موادی مثل آهن، کلسیم، روی، منیزیم و پتاسیم به صورت گسترده در آن وجود دارند.
در مورد اینکه کدام سیب ایرانی بهترین است باید گفت که، هیچ تفاوتی در کیفیت سیب های ایرانی وجود ندارد و انواع سیب های ایرانی به دلیل آب و خاک منطقه فلات ایران، و آب و هوای آن از کیفیت بی نظیری در دنیا برخوردار می باشند.

خرید بهترین سیب ایران

برای نخستین بار در کشور شرایطی اتخاذ شده تا تمامی هموطنان بتوانند بهترین انواع سیب درختی مناطق مختلف ایران را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در شهر و استان خود خریداری کنند.
اگر شما عزیزان از خریداران خرده و عمده انواع سیب درختی ایرانی هستید و تمایل دارید تا بهترین انواع آنها را با قیمت مناسب در استان و شهر خود خریداری کنید، از هم اکنون می توانید با راه های ارتباطی درج شده در زیر متعلق به بازار سیب ایران تماس بگیرید.

خرید سیب درختی عمده

سیب درختی از جمله میوه هایی ست که در ایران بر روی تولید آن سرمایه گذاری های ویژه ای دیده می شود. به همین دلیل هم در بازار داخلی و هم خارجی فروش خوبی داشته و سرمایه گذاری ویژه ای بر روی این محصول صورت گرفته است.

خرید سیب درختی به صورت عمده از سوی متقاضیان ایرانی و خارجی مطرح بوده و می توان بهترین ها را بدون واسطه خریداری نمود. این تولیدات به صورت بسته بندی های استاندارد راهی بازار شده و شرکت هایی که آنها را توزیع می کنند، به قیمت و کیفیت توجه ویژه ای دارند. در این میان معمولا سیب درختی درجه یک که در مناطق خوب کشت شده فروش بیشتری داشته و افراد مختلف آنها را تهیه می کنند.

خرید سیب درختی درجه یک

در انتخاب و خرید سیب درختی کیفیت موضوعی مهم بوده و باید براساس آن انتخاب صورت گیرد. به منظور فروش هر چه بهتر انواع سیب درختی در بازار معمولا کیفیت آنها مشخص شده و همواره باکیفیت ترین ها راهی بازار می شود.

سیب درختی درجه یک با مشخصات زیر در بازار عرضه خواهد شد:

 • داشتن اندازه استاندارد
 • بسته بندی بهداشتی
 • نداشتن خرابی و لک
 • مشخص بودن نوع آن

لذا انتخاب و تهیه این نوع سیب درختی برای مصرف کننده ها اهمیت داشته و می توانند براساس نیاز خود آنها را تهیه کنند. به این ترتیب باید با مجموعه هایی ارتباط گرفته شود که بهترین ها را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

خرید سیب درختی ارگانیک

یکی از مهمترین دلایلی که امروزه سیب درختی ایرانی فروش خوبی دارد، تولید آن در شرایط ارگانیک و ویژه است. در این صورت شرکت هایی که این محصولات را راهی بازار می کنند، با مشتریان عمده خود همکاری خوبی داشته و بهترین ها را به آنها ارائه می دهند.

با توجه به اینکه امروزه توجه به سلامتی از سوی مصرف کننده ها زیاد دیده می شود، لذا ارائه تولیدات ارگانیک مانند میوه اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل عرضه سیب درختی ارگانیک و استاندارد می تواند خرید را برای مصرف کننده های مختلف راحت تر نموده و نیاز خود را به صورت مشخص تر مطرح خواهند کرد.

خرید سیب درختی صادراتی

بی تردید سرمایه گذاری بر روی فروش خارجی و صادرات انواع سیب درختی اهمیت زیادی برای خریداران دارد. به همین دلیل تولیدات خود را به صورت ویژه اماده نموده و شرایط خوبی را در نظر گرفته اند. در این صورت خریداران عمده سیب درختی صادراتی می توانند با مراجعه به شرکت های تخصصی بهترین نوع آنها را سفارش خرید دهند.

برای خرید عمده سیب درختی باید مراکزی را یافت که در این زمینه تخصص داشته و می توانند محوصلات را با توجه به سفارش خریداران ارائه دهند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]شرکت ویتاراد در زمینه فروش سیب درختی به صورت عمده در بازار داخلی و خارجی فعالیت می کند. از این رو متقاضیان عمده با کارشناسان آن ارتباط گرفته و مشخصات محصول خود را مطرح خواهند کرد.[/box]

فروش سیب درختی ارومیه

یکی از بهترین مناطق که برای کشت انواع سیب درختی شرایط خوب داشته، ارومیه است. در این شهر باغات زیادی به میوه سیب اختصاص داده شده و تولید کننده های زیادی به آن مشغولند. به همین دلیل می توان شاهد برداشت حجم قابل توجهی از انواع سیب درختی در این منطقه بود.

برخی از انواع سیب درختی ارومیه عبارتند از:

 • سیب درختی زرد
 • سیب درختی قرمز
 • سیب درختی سفید
 • سیب درختی زرد قرمز

کیفیت مطلوب موجود در انواع سیب درختی ارومیه سبب شده صادرات آنها برای دیگر کشورها نیز مهم بوده و شرکت هایی که این تولیدات را راهی بازار می کنند، از مزیت های خوب آنها به خوبی آگاه خواهد شد.

صادرات سیب درختی ایران

بهره گیری از ظرفیت های صادرات سیب درختی و بهره گیری از بازار دیگر کشورها امروزه به صادر کننده ها این اجازه را داده است تا فروش بهتری را تجربه کنند. به طوری که در حال حاضر به بازارهای مختلف دنیا ارائه محصول داشته و بهترین ها را در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

اعلام قیمت روز انواع سیب درختی به خریداران خارجی از مهمترین اقداماتی ست که صادر کننده ها به آن اهمیت داده و براساس آن توانسته اند توجه بسیاری از خریداران را به محصولات خود جلب کنند. به همین دلیل شرکت هایی که در این راستا فعالیت داشته فروش خود را به کشورهای مختلف دنیا مد نظر قرار می دهند.

از مهمترین مشتریان سیب درختی ایرانی عبارتند از:

 • ترکیه
 • روسیه
 • هندوستان
 • تایلند
 • امارات
 • کویت
 • عمان

مراکز فروش سیب قرمز

سیب قرمز ایرانی یکی از پرطرفدار ترین ها در بازار بوده و شرکت های تخصصی آن را راهی بازارهای مختلف دنیا می کنند. این عرضه کننده ها هم قیمت را اعلام داشته و هم نیاز مشتریان خود را آن طور که باید تامین می کنند.

دسترسی به مراکز فروش سیب قرمز از سوی مشتریان داخلی و خارجی مورد توجه بوده و افرادی که آنها را سفارش خرید می دهند، به نیاز مشتریان خود توجه ویژه دارند. به همین دلیل بهترین ها را به صورت بسته بندی شده ارائه داده و با خریداران عمده همکاری خوبی را رقم می زنند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید