مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سیب درختی تولیدکنندگان

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید سیب درختی در ایرانمرکز خرید سیب درختی تولیدکنندگان

اگر از تولیدکنندگان انواع سیب درختی می باشید، اگر تمایل دارید تا محصولات خود را با بهترین شرایط و قیمت به فروش رسانید، با پیشنهادات فوق العاده مرکز خرید سیب درختی تولیدکنندگان ایرانی، همراه شوید.
ایران یکی از کشورهایی است که در فلات کهن و بزرگ ایران قرار گرفته و بیش از هشتاد درصد خاک این فلات را در بر گرفته است. بر این اساس و از آنجایی که فلات ایران یک منطقه کوهستانی است، می توان نتیجه گرفت که ایران یک کشور کوهستانی بوده و به جز دو دشت کویر و لوت، مناطق بیابانی خاصی ندارد.
کوهستانی بودن ایران باعث شده که این منطقه همواره تحت تاثیر توده های آب و هوایی مختلف باشد و در فصول مختلف سال، باران های متعددی در این منطقه ایجاد شود، و خاک آن را حاصلخیز کند. خاک حاصلخیز به همراه آب و همچنین شرایط آب و هوایی باعث شده که، تولید انواع محصولات کشاورزی در ایران رایج باشد و ایران یکی از بزرگترین صنعت های کشاورزی دنیا را داشته باشد.
از هزاران سال پیش، محصولات کشاورزی مختلفی در ایران تولید می شده که یکی از قدیمی ترین و مهمترین آنها، سیب درختی بوده است. این میوه در بین ایرانی ها جایگاه ویژه ای داشته و در طب سنتی ایرانی و آیین های کهن به عنوان میوه شفا بخش شناخته می شده است.

سیب درختی

تولید سیب درختی در ایران

تولید سیب درختی از هزارسال پیش در ایران رواج داشته و در این باره اسناد مکتوب و غیر مکتوب فراوانی وجود دارند. برای مثال نقل است که اسکندر مقدونی پس از فتح ایران، با میوه سیب ایرانی آشنا شده و دستور داده تا نهال های سیبی از ایران به دیگر نقاط تحت قلمرو او ارسال شود.
امروزه نیز ایران با تولید بیش از سه میلیون تن انواع سیب درختی، حدود 4.5 درصد از تولیدات دنیا را انجام می دهد، و به عنوان چهارمین کشور برتر تولیدکننده سیب درختی شناخته می شود.
انواع مختلفی از سیب رختی در ایران تولید می شود که همگی از کیفیت بالای برخوردار می باشند. اما متاسفانه به دلیل وجود واسطه های فراوان و افراد سودجو در بازار این محصول، همواره کمتین سود ممکن نصیب تولیدکنندگان می شود. برای همین دلیل ما توانسته ایم تا جهت کمک به تولیدکنندگان سیب درختی ایرانی، مرکز خرید سیب درختی از تولیدکنندگان را راه اندازی نماییم.
سیب درختی

مرکز خرید سیب درختی تولیدکنندگان

این مرکز تخصصی با همکاری تولیدکنندگان و صادرکنندگان سیب درختی ایرانی فعالیت دارد و قصد دارد تا محصولات تولیدی تولیدکنندگان ایرانی را با قیمت و شرایط مناسب خریداری کند. این مرکز خرید سیب درختی با کسب مجوزهای لازم و زیر نظر کلیه نهادهای قانونی فعالیت می کند.
بدین ترتیب اگر شما دوست عزیز از تولیدکنندگان خرده و عمده انواع سیب درختی می باشید، و تمایل دارید تا محصولات خود را به فروش رسانید، از هم اکنون می توانید با یکی از راه های ارتباطی درج شده در زیر، متعلق به بازار بزرگ سیب ایران تماس بگیرید.
منبع: فروشگاه سیب ایران

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب درختی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید